Deltagarlista Gren 1-44 
 
  Tävling  Östsvenska Mästerskapet DM    Utskriftsdatum  26 oktober 2012   
  Tävlingsort  Linköping    Utskriftstid  09:16   
  Arrangör  LASS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 november 2012         
 
 
Gren 1, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
87  Lass Herrar Lag 1  LASS    25 m  1:44.30   
35  Jönköping Herrar 1  JÖNKÖPING    25 m  1:45.08   
36  Jönköping Herrar 2  JÖNKÖPING    25 m  1:48.51   
88  Lass Herrar Lag 2  LASS    25 m  1:48.80   
179  Växjö SS Herrar  VÄXJÖ SS    25 m  1:49.54   
147  Nässjö Herrar Lag 1  NÄSSJÖ    25 m  1:52.50   
37  Jönköping Herrar 3  JÖNKÖPING    25 m  1:54.67   
58  Kalmar Sim Herrar Lag 1  KALMAR SS    25 m  1:55.24   
148  Nässjö Herrar Lag 2  NÄSSJÖ    25 m  1:56.50   
10  Anderstorp Herrar [1997]  1997  ANDERSTORP    25 m  1:58.68   
11  121  Nkk Herrar  NKK    25 m  2:02.21   
12  143  Nässjö Herrar Lag 3  NÄSSJÖ    25 m  2:07.05   
 
Gren 2, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  2:01.87   
59  Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  2:04.19   
22  Galic Maria  1995  JÖNKÖPING  AD9495  25 m  2:06.29   
38  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  2:08.35   
94  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  2:09.87   
170  Kvarnemar Elin  1995  VÄXJÖ SS  BA3295  25 m  2:09.90   
90  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  2:10.90   
77  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  2:11.79   
31  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  25 m  2:12.34   
10  71  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  2:13.06   
11  26  Karlsson Emelia  1997  JÖNKÖPING  AL2497  25 m  2:13.50   
12  132  Myrlander Annie  1995  NÄSSJÖ  AB5295  25 m  2:13.51   
13  112  Rydberg Josefine  1995  NKK  AB0695  25 m  2:13.87   
14  73  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  2:14.24   
15  44  Hong Issabella  1998  KALMAR SS  AK4698  25 m  2:14.81   
16  158  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  2:16.49   
17  164  Andersson Madelene  1991  VÄXJÖ SS  BX0891  25 m  2:17.02   
18  83  Settland Erika  1996  LASS  AP0296  25 m  2:18.17   
19  49  Ohlson Klara  1997  KALMAR SS  AV1297  25 m  2:19.07   
20  169  Karlsson Jenny  1995  VÄXJÖ SS  AY5495  25 m  2:20.57   
21  96  Grundmark Anna  1997  NKK  AL2697  25 m  2:22.90   
22  163  Wahlberg Josefin  1995  VÄSTERVIK  AW6895  25 m  2:25.52   
23  80  Palm Sofie  1996  LASS  AZ5696  25 m  2:26.26   
24  136  Prior Antonia  1999  NÄSSJÖ  AB2499  25 m  2:27.14   
 
Gren 3, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  4:36.94   
21  Forndal Daniel  1997  JÖNKÖPING  AB5797  25 m  4:42.15   
129  Johansson Marcus  1995  NÄSSJÖ  AB4595  25 m  4:54.60   
27  Larsson David  1996  JÖNKÖPING  AH7196  25 m  4:55.09   
134  Myrlander Viktor  1993  NÄSSJÖ  AC2593  25 m  4:57.32   
Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  25 m  4:59.63   
149  Nicklasson Erik  1998  OSKARSHAMN  AG2598  25 m  5:15.22   
69  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  5:15.59   
 
Gren 4, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  1:03.50   
16  Andersson Beatrice  1989  JÖNKÖPING  AS8889  25 m  1:05.39   
107  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  25 m  1:06.44   
168  Johansson Lina  1994  VÄXJÖ SS  AF0694  25 m  1:07.10   
92  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  1:07.15   
170  Kvarnemar Elin  1995  VÄXJÖ SS  BA3295  25 m  1:07.97   
153  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  1:08.23   
176  Tall Emma  1992  VÄXJÖ SS  BN8692  25 m  1:09.95   
156  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  1:09.96   
10  180  Johnsson Johanna  1997  ÄLMHULT  AA6297  25 m  1:10.39   
11  116  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  1:10.61   
12  62  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  1:11.44   
13  150  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  1:11.96   
14  47  Lindgren Tilda  1997  KALMAR SS  AV6297  25 m  1:12.14   
15  77  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  1:12.46   
16  83  Settland Erika  1996  LASS  AP0296  25 m  1:12.67   
17  67  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  1:13.10   
18  162  Skoglund Johanna  1996  VÄSTERVIK  BC4496  25 m  1:13.37   
19  159  Waldemarsson Linnea  1996  VÄRNAMO SS  AN8696  25 m  1:13.84   
20  25  Johnsson Victoria  1994  JÖNKÖPING  AG1694  25 m     
21  28  Nordberg Stina Victoria  1996  JÖNKÖPING  BV4296  25 m     
 
Gren 5, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Andersson Anton  1993  JÖNKÖPING  AC1593  25 m  50.13   
24  Gustavsson Emil  1995  JÖNKÖPING  AD9995  25 m  50.70   
29  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  AE8995  25 m  50.80   
165  Dahlberg Martin  1992  VÄXJÖ SS  AS7192  25 m  51.86   
81  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m  52.05   
84  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  52.86   
75  Lindborg Kalle  1994  LASS  AX1994  25 m  52.96   
102  Karlsson Sebastian  1992  NKK  AF3192  25 m  53.47   
166  Davidsson Oskar  1993  VÄXJÖ SS  AD9993  25 m  53.86   
10  93  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  25 m  54.10   
11  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  54.45   
12  52  Salomonsson Arvid  1995  KALMAR SS  AM3195  25 m  54.53   
13  131  Magnusson Martin  1994  NÄSSJÖ  AC9594  25 m  54.75   
14  108  Podéus Henrik  1995  NKK  AG2195  25 m  54.80   
15  30  Rochowiak Viktor  1993  JÖNKÖPING  AH4993  25 m  55.13   
16  78  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  55.20   
17  13  Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  55.29   
18  65  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  55.57   
19  54  Åsenius Martin  1994  KALMAR SS  AV6194  25 m  56.06   
20  124  Castenson Joacim  1995  NÄSSJÖ  AL8995  25 m  56.28   
21  95  Frost Alexander  1997  NKK  AM5997  25 m  56.40   
22  105  Magnusson David  1995  NKK  AM4395  25 m  56.94   
23  111  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  56.96   
24  79  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  57.14   
25  72  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  57.27   
26  174  Stenow Rickard  1993  VÄXJÖ SS  AV7593  25 m  57.33   
27  133  Myrlander Kim  1991  NÄSSJÖ  AF5991  25 m  57.52   
28  89  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  57.64   
29  125  Enell Joakim  1993  NÄSSJÖ  AF0393  25 m  58.05   
30  19  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  AG1196  25 m  58.08   
31  82  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  58.49   
32  103  Lindroth Calle  1998  NKK  AC8998  25 m  58.88   
33  104  Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  59.22   
34  64  Friberg Niclas  1992  LASS  AR6192  25 m  59.63   
35  48  Lundgren Alexander  1997  KALMAR SS  AG9997  25 m  59.89   
36  14  Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  59.98   
37  101  Karlsson Anton  1997  NKK  AK6597  25 m  1:00.83   
38  106  Podéus Axel  1997  NKK  AC7597  25 m  1:00.95   
39  181  Lindström Erik  1978  LASS  AB7778  25 m  1:01.56   
40  33  Wiréhn Klas  1985  JÖNKÖPING  AF5985  25 m     
 
Gren 6, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  1:03.40   
59  Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  1:03.42   
45  Lewton Josefin  1997  KALMAR SS  BF0297  25 m  1:05.23   
164  Andersson Madelene  1991  VÄXJÖ SS  BX0891  25 m  1:05.25   
53  Wranå Linnea  1998  KALMAR SS  AO1898  25 m  1:05.31   
126  Holmberg Alice  1995  NÄSSJÖ  AK7695  25 m  1:05.87   
157  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  1:06.57   
175  Stillman Ebba  1996  VÄXJÖ SS  AH9496  25 m  1:06.87   
25  Johnsson Victoria  1994  JÖNKÖPING  AG1694  25 m  1:07.85   
10  153  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  1:07.98   
11  132  Myrlander Annie  1995  NÄSSJÖ  AB5295  25 m  1:08.87   
12  44  Hong Issabella  1998  KALMAR SS  AK4698  25 m  1:09.41   
13  73  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  1:11.08   
14  43  Heiding Isabell  1996  KALMAR SS  AL5496  25 m  1:11.43   
15  74  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m  1:11.75   
16  26  Karlsson Emelia  1997  JÖNKÖPING  AL2497  25 m  1:12.48   
17  150  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  1:13.20   
18  80  Palm Sofie  1996  LASS  AZ5696  25 m  1:13.29   
19  68  Glavas Ena  1995  LASS  BK8695  25 m  1:13.33   
20  62  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  1:14.26   
21  46  Lindeby Ellen  1999  KALMAR SS  AB9699  25 m  1:14.47   
22  76  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  1:14.71   
23  115  Thunholm Sara  1999  NKK  AF4899  25 m  1:14.99   
24  138  Åkesson Erika  2000  NÄSSJÖ  AA6600  25 m  1:17.00   
 
Gren 7, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Galic Toni  1989  JÖNKÖPING  AA9589  25 m  1:02.25   
70  Gudjonsson Karl-Fredrik  1993  LASS  AK4393  25 m  1:02.88   
98  Jansson Anton  1992  NKK  AJ6392  25 m  1:05.63   
20  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  25 m  1:06.06   
32  Thorvaldsson Kevin  1995  JÖNKÖPING  AA9595  25 m  1:06.56   
10  Petri Tim  1993  EKSJÖ SLS  AC3593  25 m  1:07.36   
128  Johansson Erik  1994  NÄSSJÖ  AF0394  25 m  1:07.72   
17  Arvidsson Christoffer  1989  JÖNKÖPING  AN2189  25 m  1:08.19   
Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  25 m  1:10.60   
10  Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  25 m  1:11.01   
11  41  Fröstberg Robin  1996  KALMAR SS  AA7196  25 m  1:11.14   
12  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  25 m  1:11.34   
13  21  Forndal Daniel  1997  JÖNKÖPING  AB5797  25 m  1:11.36   
14  137  Roos Alfred  1996  NÄSSJÖ  AN6596  25 m  1:12.95   
15  167  Harlenbäck Martin  1983  VÄXJÖ SS  AB7983  25 m  1:12.98   
16  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  1:13.11   
17  161  Nilsson Fredrik  1993  VÄSTERVIK  AP3593  25 m  1:13.12   
18  13  Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  1:13.17   
19  72  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  1:13.89   
20  14  Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  1:15.42   
21  50  Olsson Jacob  1998  KALMAR SS  AG3598  25 m  1:15.55   
22  135  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  1:15.76   
23  125  Enell Joakim  1993  NÄSSJÖ  AF0393  25 m  1:17.63   
24  165  Dahlberg Martin  1992  VÄXJÖ SS  AS7192  25 m  1:18.13   
25  60  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  1:19.31   
26  12  Ekberg Edwin  1997  HULTSFRED  AL5397  25 m  1:20.64   
27  181  Lindström Erik  1978  LASS  AB7778  25 m  1:21.69   
 
Gren 8, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Lindgren Tilda  1997  KALMAR SS  AV6297  25 m  33.42   
18  Carlén Erika  1994  JÖNKÖPING  AM5294  25 m  33.56   
31  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  25 m  33.85   
153  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  34.14   
171  Lind Sara  1991  VÄXJÖ SS  AR0491  25 m  34.96   
67  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  35.31   
152  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  35.74   
176  Tall Emma  1992  VÄXJÖ SS  BN8692  25 m  35.96   
107  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  25 m  36.19   
10  150  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  36.21   
11  155  Colvås Lina  1992  VÄRNAMO SS  AK1492  25 m  36.26   
12  156  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  36.33   
13  43  Heiding Isabell  1996  KALMAR SS  AL5496  50 m  37.30   
14  173  Möller Tove  1994  VÄXJÖ SS  BS8294  25 m  37.70   
15  90  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  50 m  37.78   
16  154  Bengtsson Kajsa  1999  VÄRNAMO SS  AA9499  25 m  37.84   
17  63  Fransson Alma  1999  LASS  AN1299  25 m  39.66   
 
Gren 9, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m  25.55   
114  Stojmenovic Stefan  1993  NKK  AR6593  25 m  25.70   
29  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  AE8995  25 m  25.95   
167  Harlenbäck Martin  1983  VÄXJÖ SS  AB7983  25 m  27.28   
166  Davidsson Oskar  1993  VÄXJÖ SS  AD9993  25 m  27.44   
30  Rochowiak Viktor  1993  JÖNKÖPING  AH4993  25 m  27.71   
39  Classon John  1995  KALMAR SS  AL9995  25 m  28.13   
65  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  28.30   
99  Jonasson Joakim  1987  NKK  AE6787  25 m  28.98   
10  13  Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  29.10   
11  40  Evaldsson Mattias  1997  KALMAR SS  AQ4597  25 m  29.51   
12  89  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  29.63   
13  79  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  29.72   
14  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  29.90   
15  130  Johansson Victor  1998  NÄSSJÖ  AA7798  25 m  31.08   
16  135  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  31.34   
17  14  Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  31.70   
18  Kullgren Hampus  1993  EKSJÖ SLS  AF8393  25 m  31.75   
19  50  Olsson Jacob  1998  KALMAR SS  AG3598  25 m  32.31   
20  101  Karlsson Anton  1997  NKK  AK6597  25 m  32.71   
21  106  Podéus Axel  1997  NKK  AC7597  25 m  32.94   
22  110  Runqvist Sebastian  1999  NKK  AL8399  25 m  32.94   
23  64  Friberg Niclas  1992  LASS  AR6192  25 m  33.00   
 
Gren 10, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
180  Johnsson Johanna  1997  ÄLMHULT  AA6297  25 m  2:31.84   
83  Settland Erika  1996  LASS  AP0296  25 m  2:37.98   
71  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  2:43.50   
Adolfsson Sofia  1994  EKSJÖ SLS  BG1294  25 m  2:46.89   
51  Rasmussen Sara  1997  KALMAR SS  AV2297  25 m  2:49.08   
66  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  2:49.67   
46  Lindeby Ellen  1999  KALMAR SS  AB9699  25 m  2:54.98   
127  Johansson Emma  1997  NÄSSJÖ  AO8497  25 m  2:56.14   
 
Gren 11, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
121  Nkk Herrar  NKK    25 m  1:35.26   
87  Lass Herrar Lag 1  LASS    25 m  1:36.01   
35  Jönköping Herrar 1  JÖNKÖPING    25 m  1:36.33   
36  Jönköping Herrar 2  JÖNKÖPING    25 m  1:38.30   
147  Nässjö Herrar Lag 1  NÄSSJÖ    25 m  1:38.50   
88  Lass Herrar Lag 2  LASS    25 m  1:40.50   
179  Växjö SS Herrar  VÄXJÖ SS    25 m  1:41.55   
58  Kalmar Sim Herrar Lag 1  KALMAR SS    25 m  1:43.54   
148  Nässjö Herrar Lag 2  NÄSSJÖ    25 m  1:44.50   
10  37  Jönköping Herrar 3  JÖNKÖPING    25 m  1:46.64   
11  144  Nässjö Herrar Lag 3  NÄSSJÖ    25 m  1:52.50   
 
Gren 12, 4X100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Jönköping Damer 1  JÖNKÖPING    25 m  3:50.00   
85  Lass Damer Lag 1  LASS    25 m  3:56.00   
177  Växjö SS Damer  VÄXJÖ SS    25 m  4:00.43   
55  Kalmar Sim Damer Lag 1  KALMAR SS    25 m  4:02.76   
160  Värnamo SS Damer  1994  VÄRNAMO SS    25 m  4:04.23   
86  Lass Damer Lag 2  2000  LASS    25 m  4:05.50   
56  Kalmar Sim Damer Lag 2  KALMAR SS    25 m  4:15.58   
178  Växjö SS Damer 2  VÄXJÖ SS    25 m  4:18.95   
139  Nässjö Damer Lag 1  NÄSSJÖ    25 m  4:32.50   
10  140  Nässjö Damer Lag 2  NÄSSJÖ    25 m  4:33.50   
 
Gren 13, 1500m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  16:14.57   
108  Podéus Henrik  1995  NKK  AG2195  25 m  17:00.18   
131  Magnusson Martin  1994  NÄSSJÖ  AC9594  25 m  18:29.50   
130  Johansson Victor  1998  NÄSSJÖ  AA7798  50 m  18:30.54   
60  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  19:49.12   
 
Gren 14, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
118  Nkk Damer  NKK    25 m  1:56.45   
34  Jönköping Damer 1  JÖNKÖPING    25 m  1:59.05   
85  Lass Damer Lag 1  LASS    25 m  2:01.60   
55  Kalmar Sim Damer Lag 1  KALMAR SS    25 m  2:02.50   
177  Växjö SS Damer  VÄXJÖ SS    25 m  2:02.76   
160  Värnamo SS Damer  1994  VÄRNAMO SS    25 m  2:03.76   
139  Nässjö Damer Lag 1  NÄSSJÖ    25 m  2:04.50   
86  Lass Damer Lag 2  2000  LASS    25 m  2:05.80   
178  Växjö SS Damer 2  VÄXJÖ SS    25 m  2:09.24   
10  56  Kalmar Sim Damer Lag 2  KALMAR SS    25 m  2:09.67   
11  140  Nässjö Damer Lag 2  NÄSSJÖ    25 m  2:18.00   
12  141  Nässjö Damer Lag 3  NÄSSJÖ    25 m  2:19.50   
 
Gren 15, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Andersson Anton  1993  JÖNKÖPING  AC1593  25 m  1:49.03   
24  Gustavsson Emil  1995  JÖNKÖPING  AD9995  25 m  1:52.65   
21  Forndal Daniel  1997  JÖNKÖPING  AB5797  25 m  1:55.96   
Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  1:56.68   
78  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  1:56.86   
75  Lindborg Kalle  1994  LASS  AX1994  25 m  1:57.35   
84  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  1:58.14   
52  Salomonsson Arvid  1995  KALMAR SS  AM3195  25 m  1:58.21   
13  Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  1:58.84   
10  108  Podéus Henrik  1995  NKK  AG2195  25 m  1:59.47   
11  166  Davidsson Oskar  1993  VÄXJÖ SS  AD9993  25 m  2:01.37   
12  129  Johansson Marcus  1995  NÄSSJÖ  AB4595  25 m  2:02.15   
13  124  Castenson Joacim  1995  NÄSSJÖ  AL8995  25 m  2:02.33   
14  134  Myrlander Viktor  1993  NÄSSJÖ  AC2593  25 m  2:03.48   
15  131  Magnusson Martin  1994  NÄSSJÖ  AC9594  25 m  2:04.34   
16  19  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  AG1196  25 m  2:05.16   
17  27  Larsson David  1996  JÖNKÖPING  AH7196  25 m  2:05.20   
18  32  Thorvaldsson Kevin  1995  JÖNKÖPING  AA9595  25 m  2:05.24   
19  79  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  2:05.71   
20  54  Åsenius Martin  1994  KALMAR SS  AV6194  25 m  2:06.14   
21  130  Johansson Victor  1998  NÄSSJÖ  AA7798  25 m  2:06.46   
22  125  Enell Joakim  1993  NÄSSJÖ  AF0393  25 m  2:08.32   
23  109  Renåker Oskar  1996  NKK  AM6196  25 m  2:08.97   
24  105  Magnusson David  1995  NKK  AM4395  25 m  2:10.20   
25  48  Lundgren Alexander  1997  KALMAR SS  AG9997  25 m  2:11.41   
26  89  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  2:11.92   
27  41  Fröstberg Robin  1996  KALMAR SS  AA7196  25 m  2:12.37   
28  133  Myrlander Kim  1991  NÄSSJÖ  AF5991  25 m  2:12.46   
29  Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  25 m  2:12.76   
30  14  Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  2:14.52   
 
Gren 16, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  5:06.03   
26  Karlsson Emelia  1997  JÖNKÖPING  AL2497  25 m  5:17.48   
90  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  5:17.64   
71  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  5:20.84   
83  Settland Erika  1996  LASS  AP0296  25 m  5:29.35   
44  Hong Issabella  1998  KALMAR SS  AK4698  25 m  5:41.13   
67  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  5:45.19   
 
Gren 17, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  AE8995  25 m  56.19   
98  Jansson Anton  1992  NKK  AJ6392  25 m  1:00.40   
84  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  1:00.91   
167  Harlenbäck Martin  1983  VÄXJÖ SS  AB7983  25 m  1:00.93   
128  Johansson Erik  1994  NÄSSJÖ  AF0394  25 m  1:01.29   
70  Gudjonsson Karl-Fredrik  1993  LASS  AK4393  25 m  1:01.48   
17  Arvidsson Christoffer  1989  JÖNKÖPING  AN2189  25 m  1:01.73   
165  Dahlberg Martin  1992  VÄXJÖ SS  AS7192  25 m  1:01.82   
99  Jonasson Joakim  1987  NKK  AE6787  25 m  1:02.75   
10  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  25 m  1:03.86   
11  117  Wåhlin Mikael  1989  NKK  AI9589  25 m  1:03.91   
12  104  Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  1:03.97   
13  13  Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  1:04.13   
14  52  Salomonsson Arvid  1995  KALMAR SS  AM3195  25 m  1:04.34   
15  95  Frost Alexander  1997  NKK  AM5997  25 m  1:04.88   
16  72  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  1:04.95   
17  111  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  1:05.44   
18  20  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  25 m  1:06.05   
19  82  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  1:06.37   
20  137  Roos Alfred  1996  NÄSSJÖ  AN6596  25 m  1:06.67   
21  135  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  1:06.92   
22  125  Enell Joakim  1993  NÄSSJÖ  AF0393  25 m  1:08.16   
23  103  Lindroth Calle  1998  NKK  AC8998  25 m  1:08.76   
24  50  Olsson Jacob  1998  KALMAR SS  AG3598  25 m  1:08.88   
25  14  Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  1:09.44   
26  106  Podéus Axel  1997  NKK  AC7597  25 m  1:09.86   
27  101  Karlsson Anton  1997  NKK  AK6597  25 m  1:10.03   
28  64  Friberg Niclas  1992  LASS  AR6192  25 m  1:11.07   
29  69  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  1:18.38   
30  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m     
31  131  Magnusson Martin  1994  NÄSSJÖ  AC9594  25 m     
 
Gren 18, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  56.31   
18  Carlén Erika  1994  JÖNKÖPING  AM5294  25 m  56.49   
31  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  25 m  57.85   
59  Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  58.10   
22  Galic Maria  1995  JÖNKÖPING  AD9495  25 m  58.16   
38  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  58.43   
156  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  59.00   
170  Kvarnemar Elin  1995  VÄXJÖ SS  BA3295  25 m  59.90   
126  Holmberg Alice  1995  NÄSSJÖ  AK7695  25 m  59.95   
10  153  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  1:00.02   
11  164  Andersson Madelene  1991  VÄXJÖ SS  BX0891  25 m  1:00.02   
12  132  Myrlander Annie  1995  NÄSSJÖ  AB5295  25 m  1:00.03   
13  94  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  1:00.06   
14  176  Tall Emma  1992  VÄXJÖ SS  BN8692  25 m  1:00.12   
15  168  Johansson Lina  1994  VÄXJÖ SS  AF0694  25 m  1:00.39   
16  175  Stillman Ebba  1996  VÄXJÖ SS  AH9496  25 m  1:00.75   
17  91  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  1:00.96   
18  77  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  1:01.21   
19  53  Wranå Linnea  1998  KALMAR SS  AO1898  25 m  1:01.30   
20  49  Ohlson Klara  1997  KALMAR SS  AV1297  25 m  1:01.51   
21  162  Skoglund Johanna  1996  VÄSTERVIK  BC4496  25 m  1:01.52   
22  71  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  1:01.64   
23  158  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  1:01.85   
24  62  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  1:02.22   
25  73  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  1:02.75   
26  83  Settland Erika  1996  LASS  AP0296  25 m  1:03.01   
27  26  Karlsson Emelia  1997  JÖNKÖPING  AL2497  25 m  1:03.40   
28  43  Heiding Isabell  1996  KALMAR SS  AL5496  25 m  1:03.41   
29  150  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  1:03.66   
30  159  Waldemarsson Linnea  1996  VÄRNAMO SS  AN8696  25 m  1:03.67   
31  169  Karlsson Jenny  1995  VÄXJÖ SS  AY5495  25 m  1:03.69   
32  136  Prior Antonia  1999  NÄSSJÖ  AB2499  25 m  1:03.94   
33  155  Colvås Lina  1992  VÄRNAMO SS  AK1492  25 m  1:03.97   
34  80  Palm Sofie  1996  LASS  AZ5696  25 m  1:04.44   
35  163  Wahlberg Josefin  1995  VÄSTERVIK  AW6895  25 m  1:04.49   
36  96  Grundmark Anna  1997  NKK  AL2697  25 m  1:05.69   
 
Gren 19, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  AE8995  25 m  54.80   
81  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m  54.80   
166  Davidsson Oskar  1993  VÄXJÖ SS  AD9993  25 m  58.71   
167  Harlenbäck Martin  1983  VÄXJÖ SS  AB7983  25 m  58.99   
93  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  25 m  59.08   
39  Classon John  1995  KALMAR SS  AL9995  25 m  1:01.00   
65  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  1:01.33   
40  Evaldsson Mattias  1997  KALMAR SS  AQ4597  25 m  1:02.85   
13  Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  1:03.16   
10  89  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  1:04.08   
11  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  25 m  1:04.22   
12  102  Karlsson Sebastian  1992  NKK  AF3192  25 m  1:04.30   
13  79  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  1:04.35   
14  134  Myrlander Viktor  1993  NÄSSJÖ  AC2593  25 m  1:04.38   
15  124  Castenson Joacim  1995  NÄSSJÖ  AL8995  25 m  1:06.99   
16  109  Renåker Oskar  1996  NKK  AM6196  25 m  1:07.34   
17  14  Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  1:07.66   
18  Kullgren Hampus  1993  EKSJÖ SLS  AF8393  25 m  1:08.50   
19  110  Runqvist Sebastian  1999  NKK  AL8399  25 m  1:10.56   
 
Gren 20, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  1:10.88   
153  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  1:14.25   
47  Lindgren Tilda  1997  KALMAR SS  AV6297  25 m  1:14.98   
171  Lind Sara  1991  VÄXJÖ SS  AR0491  25 m  1:15.56   
123  Axelsson Matilda  1995  NÄSSJÖ  AC4695  25 m  1:15.90   
28  Nordberg Stina Victoria  1996  JÖNKÖPING  BV4296  25 m  1:16.90   
67  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  1:16.97   
152  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  1:18.51   
180  Johnsson Johanna  1997  ÄLMHULT  AA6297  25 m  1:18.92   
10  77  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  1:19.02   
11  25  Johnsson Victoria  1994  JÖNKÖPING  AG1694  25 m  1:19.25   
12  107  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  25 m  1:19.69   
13  156  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  1:20.21   
14  90  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  50 m  1:20.63   
15  63  Fransson Alma  1999  LASS  AN1299  25 m  1:22.55   
16  173  Möller Tove  1994  VÄXJÖ SS  BS8294  25 m  1:22.75   
17  150  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  1:22.97   
18  154  Bengtsson Kajsa  1999  VÄRNAMO SS  AA9499  25 m  1:23.24   
19  155  Colvås Lina  1992  VÄRNAMO SS  AK1492  25 m  1:24.79   
 
Gren 21, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Galic Toni  1989  JÖNKÖPING  AA9589  25 m  28.79   
17  Arvidsson Christoffer  1989  JÖNKÖPING  AN2189  25 m  29.61   
70  Gudjonsson Karl-Fredrik  1993  LASS  AK4393  25 m  29.75   
114  Stojmenovic Stefan  1993  NKK  AR6593  25 m  29.75   
20  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  25 m  29.76   
128  Johansson Erik  1994  NÄSSJÖ  AF0394  25 m  30.71   
10  Petri Tim  1993  EKSJÖ SLS  AC3593  25 m  30.78   
32  Thorvaldsson Kevin  1995  JÖNKÖPING  AA9595  25 m  30.90   
30  Rochowiak Viktor  1993  JÖNKÖPING  AH4993  25 m  30.98   
10  99  Jonasson Joakim  1987  NKK  AE6787  25 m  31.77   
11  Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  25 m  32.09   
12  161  Nilsson Fredrik  1993  VÄSTERVIK  AP3593  25 m  32.64   
13  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  25 m  32.84   
14  137  Roos Alfred  1996  NÄSSJÖ  AN6596  25 m  33.09   
15  13  Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  33.25   
16  165  Dahlberg Martin  1992  VÄXJÖ SS  AS7192  25 m  33.31   
17  135  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  33.62   
18  41  Fröstberg Robin  1996  KALMAR SS  AA7196  25 m  33.65   
19  181  Lindström Erik  1978  LASS  AB7778  25 m  34.15   
20  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  34.19   
21  14  Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  34.26   
22  50  Olsson Jacob  1998  KALMAR SS  AG3598  25 m  34.34   
23  111  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  34.41   
24  72  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  35.83   
25  12  Ekberg Edwin  1997  HULTSFRED  AL5397  25 m  36.09   
26  60  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  37.62   
27  101  Karlsson Anton  1997  NKK  AK6597  25 m  37.73   
28  106  Podéus Axel  1997  NKK  AC7597  25 m     
 
Gren 22, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Carlén Erika  1994  JÖNKÖPING  AM5294  25 m  29.48   
59  Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  29.66   
92  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  29.92   
45  Lewton Josefin  1997  KALMAR SS  BF0297  25 m  30.16   
164  Andersson Madelene  1991  VÄXJÖ SS  BX0891  25 m  30.32   
168  Johansson Lina  1994  VÄXJÖ SS  AF0694  25 m  30.64   
126  Holmberg Alice  1995  NÄSSJÖ  AK7695  25 m  30.85   
153  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  30.89   
53  Wranå Linnea  1998  KALMAR SS  AO1898  25 m  30.90   
10  157  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  30.91   
11  22  Galic Maria  1995  JÖNKÖPING  AD9495  25 m  31.01   
12  112  Rydberg Josefine  1995  NKK  AB0695  25 m  31.64   
13  132  Myrlander Annie  1995  NÄSSJÖ  AB5295  25 m  31.83   
14  38  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  31.87   
15  162  Skoglund Johanna  1996  VÄSTERVIK  BC4496  25 m  32.27   
16  176  Tall Emma  1992  VÄXJÖ SS  BN8692  25 m  32.71   
17  25  Johnsson Victoria  1994  JÖNKÖPING  AG1694  25 m  32.91   
18  156  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  33.26   
19  73  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  33.69   
20  158  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  33.93   
21  80  Palm Sofie  1996  LASS  AZ5696  25 m  33.96   
22  62  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  34.00   
23  74  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m  34.02   
24  115  Thunholm Sara  1999  NKK  AF4899  25 m  34.02   
25  150  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  34.02   
26  138  Åkesson Erika  2000  NÄSSJÖ  AA6600  25 m  34.15   
27  68  Glavas Ena  1995  LASS  BK8695  25 m  34.20   
28  49  Ohlson Klara  1997  KALMAR SS  AV1297  25 m  34.32   
29  76  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  34.42   
30  11  Sommehed Ida  1995  GNOSJÖ SS  BB7895  25 m  34.44   
31  46  Lindeby Ellen  1999  KALMAR SS  AB9699  25 m  35.19   
32  159  Waldemarsson Linnea  1996  VÄRNAMO SS  AN8696  25 m  35.73   
33  116  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  36.19   
 
Gren 23, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Lindborg Kalle  1994  LASS  AX1994  25 m  2:07.55   
78  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  2:10.33   
Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  2:12.42   
27  Larsson David  1996  JÖNKÖPING  AH7196  25 m  2:16.46   
174  Stenow Rickard  1993  VÄXJÖ SS  AV7593  50 m  2:17.46   
82  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  2:17.90   
95  Frost Alexander  1997  NKK  AM5997  25 m  2:22.66   
149  Nicklasson Erik  1998  OSKARSHAMN  AG2598  25 m  2:23.38   
19  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  AG1196  25 m  2:24.50   
10  48  Lundgren Alexander  1997  KALMAR SS  AG9997  25 m  2:30.40   
11  69  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  2:33.06   
12  130  Johansson Victor  1998  NÄSSJÖ  AA7798  50 m  2:33.91   
13  151  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  2:43.40   
 
Gren 24, 4X200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Lass Damer Lag 1  LASS    25 m  8:33.60   
34  Jönköping Damer 1  JÖNKÖPING    25 m  8:38.75   
55  Kalmar Sim Damer Lag 1  KALMAR SS    25 m  8:49.01   
177  Växjö SS Damer  VÄXJÖ SS    25 m  9:00.91   
160  Värnamo SS Damer  1994  VÄRNAMO SS    25 m  9:01.49   
86  Lass Damer Lag 2  2000  LASS    25 m  9:01.50   
139  Nässjö Damer Lag 1  NÄSSJÖ    25 m  9:14.00   
178  Växjö SS Damer 2  VÄXJÖ SS    25 m  9:28.63   
56  Kalmar Sim Damer Lag 2  KALMAR SS    25 m  9:30.89   
10  140  Nässjö Damer Lag 2  NÄSSJÖ    25 m  9:36.90   
11  141  Nässjö Damer Lag 3  NÄSSJÖ    25 m  9:39.50   
 
Gren 25, 4X100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Jönköping Herrar 1  JÖNKÖPING    25 m  3:25.06   
87  Lass Herrar Lag 1  LASS    25 m  3:29.90   
179  Växjö SS Herrar  VÄXJÖ SS    25 m  3:32.56   
121  Nkk Herrar  NKK    25 m  3:39.33   
36  Jönköping Herrar 2  JÖNKÖPING    25 m  3:40.00   
147  Nässjö Herrar Lag 1  NÄSSJÖ    25 m  3:41.00   
88  Lass Herrar Lag 2  LASS    25 m  3:43.00   
58  Kalmar Sim Herrar Lag 1  KALMAR SS    25 m  3:46.50   
37  Jönköping Herrar 3  JÖNKÖPING    25 m  3:51.50   
10  148  Nässjö Herrar Lag 2  NÄSSJÖ    25 m  3:54.50   
11  Anderstorp Herrar [1997]  1997  ANDERSTORP    25 m  3:56.05   
12  142  Nässjö Herrar Lag 3  NÄSSJÖ    25 m  4:04.50   
 
Gren 26, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
167  Harlenbäck Martin  1983  VÄXJÖ SS  AB7983  25 m  54.84   
81  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m  54.97   
172  Mårtensson Robin  1991  VÄXJÖ SS  AD0591  25 m  56.94   
75  Lindborg Kalle  1994  LASS  AX1994  25 m  57.70   
24  Gustavsson Emil  1995  JÖNKÖPING  AD9995  25 m  58.06   
129  Johansson Marcus  1995  NÄSSJÖ  AB4595  25 m  59.25   
165  Dahlberg Martin  1992  VÄXJÖ SS  AS7192  25 m  59.30   
52  Salomonsson Arvid  1995  KALMAR SS  AM3195  25 m  59.73   
Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  1:00.15   
10  78  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  1:00.33   
11  82  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  1:00.59   
12  174  Stenow Rickard  1993  VÄXJÖ SS  AV7593  50 m  1:01.05   
13  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  25 m  1:01.16   
14  104  Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  1:01.51   
15  109  Renåker Oskar  1996  NKK  AM6196  25 m  1:01.57   
16  95  Frost Alexander  1997  NKK  AM5997  25 m  1:01.71   
17  65  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  1:02.02   
18  134  Myrlander Viktor  1993  NÄSSJÖ  AC2593  25 m  1:02.07   
19  27  Larsson David  1996  JÖNKÖPING  AH7196  25 m  1:02.12   
20  130  Johansson Victor  1998  NÄSSJÖ  AA7798  25 m  1:02.18   
21  39  Classon John  1995  KALMAR SS  AL9995  25 m  1:02.32   
22  149  Nicklasson Erik  1998  OSKARSHAMN  AG2598  25 m  1:03.11   
23  40  Evaldsson Mattias  1997  KALMAR SS  AQ4597  25 m  1:03.21   
24  19  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  AG1196  25 m  1:03.26   
25  84  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  1:03.57   
26  161  Nilsson Fredrik  1993  VÄSTERVIK  AP3593  25 m  1:04.08   
27  48  Lundgren Alexander  1997  KALMAR SS  AG9997  25 m  1:07.43   
28  133  Myrlander Kim  1991  NÄSSJÖ  AF5991  25 m  1:08.26   
29  64  Friberg Niclas  1992  LASS  AR6192  25 m  1:08.83   
30  69  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  1:10.19   
31  89  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  1:10.25   
32  151  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  50 m  1:16.11   
 
Gren 27, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  2:18.18   
22  Galic Maria  1995  JÖNKÖPING  AD9495  25 m  2:19.19   
18  Carlén Erika  1994  JÖNKÖPING  AM5294  25 m  2:20.12   
59  Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  2:20.13   
175  Stillman Ebba  1996  VÄXJÖ SS  AH9496  25 m  2:20.28   
45  Lewton Josefin  1997  KALMAR SS  BF0297  25 m  2:22.28   
157  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  2:22.32   
112  Rydberg Josefine  1995  NKK  AB0695  25 m  2:22.41   
53  Wranå Linnea  1998  KALMAR SS  AO1898  25 m  2:24.38   
10  25  Johnsson Victoria  1994  JÖNKÖPING  AG1694  25 m  2:25.07   
11  26  Karlsson Emelia  1997  JÖNKÖPING  AL2497  25 m  2:25.76   
12  164  Andersson Madelene  1991  VÄXJÖ SS  BX0891  25 m  2:28.51   
13  31  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  25 m  2:28.54   
14  132  Myrlander Annie  1995  NÄSSJÖ  AB5295  25 m  2:33.11   
15  71  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  2:35.50   
16  46  Lindeby Ellen  1999  KALMAR SS  AB9699  25 m  2:35.55   
17  158  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  2:35.71   
18  43  Heiding Isabell  1996  KALMAR SS  AL5496  25 m  2:36.27   
19  116  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  2:38.57   
20  74  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m  2:38.70   
21  68  Glavas Ena  1995  LASS  BK8695  25 m  2:39.13   
22  80  Palm Sofie  1996  LASS  AZ5696  25 m  2:40.13   
23  76  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  2:41.04   
24  77  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  2:41.99   
25  115  Thunholm Sara  1999  NKK  AF4899  25 m  2:43.98   
26  138  Åkesson Erika  2000  NÄSSJÖ  AA6600  25 m  2:50.32   
 
Gren 28, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Thorvaldsson Kevin  1995  JÖNKÖPING  AA9595  25 m  2:23.94   
20  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  25 m  2:25.67   
10  Petri Tim  1993  EKSJÖ SLS  AC3593  25 m  2:29.94   
21  Forndal Daniel  1997  JÖNKÖPING  AB5797  25 m  2:32.65   
41  Fröstberg Robin  1996  KALMAR SS  AA7196  25 m  2:35.57   
Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  25 m  2:36.78   
Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  25 m  2:36.84   
Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  25 m  2:37.07   
128  Johansson Erik  1994  NÄSSJÖ  AF0394  25 m  2:38.25   
10  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:38.68   
11  72  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  2:40.40   
12  137  Roos Alfred  1996  NÄSSJÖ  AN6596  25 m  2:47.23   
13  60  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  2:50.53   
14  135  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  3:01.68   
 
Gren 29, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
156  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  28.17   
31  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  25 m  28.39   
16  Andersson Beatrice  1989  JÖNKÖPING  AS8889  25 m  28.59   
153  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  28.87   
22  Galic Maria  1995  JÖNKÖPING  AD9495  25 m  28.91   
126  Holmberg Alice  1995  NÄSSJÖ  AK7695  25 m  28.94   
168  Johansson Lina  1994  VÄXJÖ SS  AF0694  25 m  29.05   
91  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  29.93   
38  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  30.11   
10  171  Lind Sara  1991  VÄXJÖ SS  AR0491  25 m  30.13   
11  176  Tall Emma  1992  VÄXJÖ SS  BN8692  25 m  30.24   
12  175  Stillman Ebba  1996  VÄXJÖ SS  AH9496  50 m  30.27   
13  28  Nordberg Stina Victoria  1996  JÖNKÖPING  BV4296  25 m  30.38   
14  62  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  30.89   
15  97  Hultberg Johanna  1993  NKK  AN6893  25 m  31.16   
16  42  Goodwin Sally  1994  KALMAR SS  BE7294  25 m  31.35   
17  51  Rasmussen Sara  1997  KALMAR SS  AV2297  50 m  31.41   
18  83  Settland Erika  1996  LASS  AP0296  25 m  31.45   
19  Adolfsson Sofia  1994  EKSJÖ SLS  BG1294  25 m  31.47   
20  155  Colvås Lina  1992  VÄRNAMO SS  AK1492  25 m  31.49   
21  46  Lindeby Ellen  1999  KALMAR SS  AB9699  50 m  31.62   
22  162  Skoglund Johanna  1996  VÄSTERVIK  BC4496  25 m  31.73   
23  159  Waldemarsson Linnea  1996  VÄRNAMO SS  AN8696  50 m  31.76   
24  150  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  32.08   
25  127  Johansson Emma  1997  NÄSSJÖ  AO8497  50 m  32.16   
26  163  Wahlberg Josefin  1995  VÄSTERVIK  AW6895  50 m  32.16   
27  47  Lindgren Tilda  1997  KALMAR SS  AV6297  25 m  32.70   
28  152  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  32.86   
29  96  Grundmark Anna  1997  NKK  AL2697  50 m  32.88   
30  66  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  35.31   
31  73  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m     
 
Gren 30, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Rochowiak Viktor  1993  JÖNKÖPING  AH4993  25 m  23.50   
81  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m  23.55   
165  Dahlberg Martin  1992  VÄXJÖ SS  AS7192  25 m  23.80   
102  Karlsson Sebastian  1992  NKK  AF3192  25 m  23.96   
33  Wiréhn Klas  1985  JÖNKÖPING  AF5985  25 m  23.97   
24  Gustavsson Emil  1995  JÖNKÖPING  AD9995  25 m  24.10   
84  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  24.27   
128  Johansson Erik  1994  NÄSSJÖ  AF0394  25 m  24.36   
172  Mårtensson Robin  1991  VÄXJÖ SS  AD0591  25 m  24.41   
10  23  Galic Toni  1989  JÖNKÖPING  AA9589  25 m  24.49   
11  98  Jansson Anton  1992  NKK  AJ6392  25 m  24.55   
12  17  Arvidsson Christoffer  1989  JÖNKÖPING  AN2189  25 m  24.83   
13  131  Magnusson Martin  1994  NÄSSJÖ  AC9594  25 m  24.87   
14  75  Lindborg Kalle  1994  LASS  AX1994  25 m  24.93   
15  113  Sandell Ponthus  1990  NKK  AS1590  25 m  25.04   
16  166  Davidsson Oskar  1993  VÄXJÖ SS  AD9993  25 m  25.09   
17  15  Andersson Anton  1993  JÖNKÖPING  AC1593  25 m  25.20   
18  95  Frost Alexander  1997  NKK  AM5997  25 m  25.39   
19  52  Salomonsson Arvid  1995  KALMAR SS  AM3195  25 m  25.45   
20  70  Gudjonsson Karl-Fredrik  1993  LASS  AK4393  25 m  25.63   
21  39  Classon John  1995  KALMAR SS  AL9995  25 m  25.64   
22  99  Jonasson Joakim  1987  NKK  AE6787  25 m  25.72   
23  65  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  25.77   
24  124  Castenson Joacim  1995  NÄSSJÖ  AL8995  25 m  25.81   
25  32  Thorvaldsson Kevin  1995  JÖNKÖPING  AA9595  25 m  25.88   
26  79  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  25.95   
27  133  Myrlander Kim  1991  NÄSSJÖ  AF5991  25 m  25.95   
28  54  Åsenius Martin  1994  KALMAR SS  AV6194  25 m  25.98   
29  82  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  25.98   
30  Falk Erik  1991  ANDERSTORP  AL5991  25 m  26.02   
31  129  Johansson Marcus  1995  NÄSSJÖ  AB4595  25 m  26.17   
32  89  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  26.20   
33  181  Lindström Erik  1978  LASS  AB7778  25 m  26.23   
34  111  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  26.34   
35  105  Magnusson David  1995  NKK  AM4395  25 m  26.35   
36  40  Evaldsson Mattias  1997  KALMAR SS  AQ4597  25 m  26.47   
37  19  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  AG1196  25 m  26.53   
38  103  Lindroth Calle  1998  NKK  AC8998  25 m  26.56   
39  Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  25 m  26.62   
40  137  Roos Alfred  1996  NÄSSJÖ  AN6596  25 m  26.62   
41  125  Enell Joakim  1993  NÄSSJÖ  AF0393  25 m  26.70   
42  72  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  27.02   
43  64  Friberg Niclas  1992  LASS  AR6192  25 m  27.32   
44  48  Lundgren Alexander  1997  KALMAR SS  AG9997  25 m  27.44   
45  106  Podéus Axel  1997  NKK  AC7597  25 m  28.44   
46  101  Karlsson Anton  1997  NKK  AK6597  25 m  28.54   
 
Gren 31, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  2:16.58   
157  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  2:22.47   
164  Andersson Madelene  1991  VÄXJÖ SS  BX0891  25 m  2:24.72   
170  Kvarnemar Elin  1995  VÄXJÖ SS  BA3295  25 m  2:24.92   
28  Nordberg Stina Victoria  1996  JÖNKÖPING  BV4296  25 m  2:27.32   
44  Hong Issabella  1998  KALMAR SS  AK4698  25 m  2:29.14   
180  Johnsson Johanna  1997  ÄLMHULT  AA6297  25 m  2:29.73   
90  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  2:30.03   
26  Karlsson Emelia  1997  JÖNKÖPING  AL2497  25 m  2:30.66   
10  47  Lindgren Tilda  1997  KALMAR SS  AV6297  25 m  2:31.26   
11  153  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  2:32.92   
12  123  Axelsson Matilda  1995  NÄSSJÖ  AC4695  25 m  2:33.93   
13  156  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  2:35.15   
14  83  Settland Erika  1996  LASS  AP0296  25 m  2:35.82   
15  62  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  2:40.72   
16  67  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  2:40.78   
17  73  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  2:45.26   
 
Gren 32, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  4:05.79   
108  Podéus Henrik  1995  NKK  AG2195  25 m  4:12.50   
Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  4:13.47   
130  Johansson Victor  1998  NÄSSJÖ  AA7798  25 m  4:23.23   
131  Magnusson Martin  1994  NÄSSJÖ  AC9594  25 m  4:36.52   
100  Josefsson David  1997  NKK  AM6997  25 m  4:38.56   
60  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  4:44.92   
75  Lindborg Kalle  1994  LASS  AX1994  25 m     
 
Gren 33, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Jönköping Damer 1  JÖNKÖPING    25 m  1:45.86   
118  Nkk Damer  NKK    25 m  1:47.72   
85  Lass Damer Lag 1  LASS    25 m  1:49.20   
139  Nässjö Damer Lag 1  NÄSSJÖ    25 m  1:52.00   
177  Växjö SS Damer  VÄXJÖ SS    25 m  1:52.50   
160  Värnamo SS Damer  1994  VÄRNAMO SS    25 m  1:52.66   
55  Kalmar Sim Damer Lag 1  KALMAR SS    25 m  1:53.31   
86  Lass Damer Lag 2  2000  LASS    25 m  1:55.80   
178  Växjö SS Damer 2  VÄXJÖ SS    25 m  1:56.73   
10  56  Kalmar Sim Damer Lag 2  KALMAR SS    25 m  1:58.17   
11  140  Nässjö Damer Lag 2  NÄSSJÖ    25 m  2:04.05   
12  141  Nässjö Damer Lag 3  NÄSSJÖ    25 m  2:05.75   
 
Gren 34, 4X200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Jönköping Herrar 1  JÖNKÖPING    25 m  7:30.75   
87  Lass Herrar Lag 1  LASS    25 m  7:36.00   
179  Växjö SS Herrar  VÄXJÖ SS    25 m  8:00.01   
147  Nässjö Herrar Lag 1  NÄSSJÖ    25 m  8:08.50   
36  Jönköping Herrar 2  JÖNKÖPING    25 m  8:08.73   
88  Lass Herrar Lag 2  LASS    25 m  8:10.90   
58  Kalmar Sim Herrar Lag 1  KALMAR SS    25 m  8:21.87   
148  Nässjö Herrar Lag 2  NÄSSJÖ    25 m  8:36.50   
Anderstorp Herrar [1997]  1997  ANDERSTORP    25 m  8:41.76   
10  145  Nässjö Herrar Lag 3  NÄSSJÖ    25 m  9:19.50   
 
Gren 35, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  8:51.87   
90  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  9:23.88   
71  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  9:28.39   
77  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  9:37.50   
94  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  9:39.91   
132  Myrlander Annie  1995  NÄSSJÖ  AB5295  25 m  10:09.00   
44  Hong Issabella  1998  KALMAR SS  AK4698  25 m  10:09.39   
 
Gren 36, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Andersson Beatrice  1989  JÖNKÖPING  AS8889  25 m  1:02.24   
156  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  1:03.07   
61  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  1:03.29   
175  Stillman Ebba  1996  VÄXJÖ SS  AH9496  25 m  1:04.03   
168  Johansson Lina  1994  VÄXJÖ SS  AF0694  25 m  1:04.16   
171  Lind Sara  1991  VÄXJÖ SS  AR0491  25 m  1:06.52   
38  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  1:06.54   
91  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  1:07.47   
153  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  1:07.80   
10  164  Andersson Madelene  1991  VÄXJÖ SS  BX0891  25 m  1:08.21   
11  180  Johnsson Johanna  1997  ÄLMHULT  AA6297  25 m  1:08.68   
12  83  Settland Erika  1996  LASS  AP0296  25 m  1:09.62   
13  51  Rasmussen Sara  1997  KALMAR SS  AV2297  25 m  1:09.85   
14  62  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  1:10.51   
15  46  Lindeby Ellen  1999  KALMAR SS  AB9699  25 m  1:11.18   
16  Adolfsson Sofia  1994  EKSJÖ SLS  BG1294  25 m  1:11.30   
17  127  Johansson Emma  1997  NÄSSJÖ  AO8497  25 m  1:11.79   
18  150  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  1:11.93   
19  97  Hultberg Johanna  1993  NKK  AN6893  25 m  1:11.97   
20  71  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  1:12.50   
21  163  Wahlberg Josefin  1995  VÄSTERVIK  AW6895  25 m  1:12.52   
22  159  Waldemarsson Linnea  1996  VÄRNAMO SS  AN8696  25 m  1:14.13   
23  42  Goodwin Sally  1994  KALMAR SS  BE7294  25 m  1:14.36   
24  66  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:14.51   
25  73  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  1:15.18   
26  96  Grundmark Anna  1997  NKK  AL2697  25 m  1:18.81   
 
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  AE8995  25 m  1:57.49   
166  Davidsson Oskar  1993  VÄXJÖ SS  AD9993  25 m  2:08.65   
167  Harlenbäck Martin  1983  VÄXJÖ SS  AB7983  25 m  2:08.90   
65  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  2:13.16   
21  Forndal Daniel  1997  JÖNKÖPING  AB5797  25 m  2:13.34   
Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  2:14.75   
39  Classon John  1995  KALMAR SS  AL9995  25 m  2:15.79   
27  Larsson David  1996  JÖNKÖPING  AH7196  25 m  2:16.39   
134  Myrlander Viktor  1993  NÄSSJÖ  AC2593  25 m  2:16.52   
10  40  Evaldsson Mattias  1997  KALMAR SS  AQ4597  25 m  2:19.03   
11  79  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  2:19.24   
12  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  25 m  2:22.44   
13  89  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  2:24.02   
14  124  Castenson Joacim  1995  NÄSSJÖ  AL8995  25 m  2:27.35   
15  106  Podéus Axel  1997  NKK  AC7597  25 m  2:28.65   
16  135  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  2:30.45   
17  101  Karlsson Anton  1997  NKK  AK6597  25 m  2:31.55   
 
Gren 38, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  2:44.92   
28  Nordberg Stina Victoria  1996  JÖNKÖPING  BV4296  25 m  2:45.28   
47  Lindgren Tilda  1997  KALMAR SS  AV6297  25 m  2:46.11   
123  Axelsson Matilda  1995  NÄSSJÖ  AC4695  25 m  2:46.17   
25  Johnsson Victoria  1994  JÖNKÖPING  AG1694  25 m  2:48.11   
67  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  2:51.02   
152  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  2:57.05   
63  Fransson Alma  1999  LASS  AN1299  25 m  2:57.16   
173  Möller Tove  1994  VÄXJÖ SS  BS8294  25 m  3:03.29   
10  154  Bengtsson Kajsa  1999  VÄRNAMO SS  AA9499  50 m  3:11.13   
 
Gren 39, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m  24.90   
172  Mårtensson Robin  1991  VÄXJÖ SS  AD0591  25 m  25.17   
167  Harlenbäck Martin  1983  VÄXJÖ SS  AB7983  25 m  25.64   
75  Lindborg Kalle  1994  LASS  AX1994  25 m  26.06   
30  Rochowiak Viktor  1993  JÖNKÖPING  AH4993  25 m  26.21   
98  Jansson Anton  1992  NKK  AJ6392  25 m  26.27   
24  Gustavsson Emil  1995  JÖNKÖPING  AD9995  25 m  26.37   
165  Dahlberg Martin  1992  VÄXJÖ SS  AS7192  25 m  26.79   
65  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  27.11   
10  129  Johansson Marcus  1995  NÄSSJÖ  AB4595  25 m  27.11   
11  102  Karlsson Sebastian  1992  NKK  AF3192  25 m  27.18   
12  Falk Erik  1991  ANDERSTORP  AL5991  25 m  27.26   
13  95  Frost Alexander  1997  NKK  AM5997  25 m  27.44   
14  108  Podéus Henrik  1995  NKK  AG2195  25 m  27.45   
15  52  Salomonsson Arvid  1995  KALMAR SS  AM3195  50 m  27.48   
16  39  Classon John  1995  KALMAR SS  AL9995  25 m  27.49   
17  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  27.72   
18  84  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  27.75   
19  17  Arvidsson Christoffer  1989  JÖNKÖPING  AN2189  25 m  27.86   
20  174  Stenow Rickard  1993  VÄXJÖ SS  AV7593  50 m  27.94   
21  82  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  28.13   
22  130  Johansson Victor  1998  NÄSSJÖ  AA7798  25 m  28.23   
23  149  Nicklasson Erik  1998  OSKARSHAMN  AG2598  50 m  28.24   
24  19  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  AG1196  25 m  28.29   
25  104  Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  28.61   
26  137  Roos Alfred  1996  NÄSSJÖ  AN6596  50 m  28.79   
27  54  Åsenius Martin  1994  KALMAR SS  AV6194  25 m  28.97   
28  161  Nilsson Fredrik  1993  VÄSTERVIK  AP3593  25 m  28.99   
29  133  Myrlander Kim  1991  NÄSSJÖ  AF5991  25 m  29.07   
30  89  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  29.10   
31  111  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  29.27   
32  Kullgren Hampus  1993  EKSJÖ SLS  AF8393  25 m  29.42   
33  105  Magnusson David  1995  NKK  AM4395  25 m  29.64   
34  72  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  29.65   
35  64  Friberg Niclas  1992  LASS  AR6192  25 m  29.98   
36  48  Lundgren Alexander  1997  KALMAR SS  AG9997  25 m  30.22   
37  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  25 m  30.47   
38  Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  25 m  30.52   
39  101  Karlsson Anton  1997  NKK  AK6597  25 m  31.99   
40  151  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  32.05   
41  69  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  32.81   
42  20  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  25 m     
 
Gren 40, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Carlén Erika  1994  JÖNKÖPING  AM5294  25 m  25.60   
31  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  25 m  26.29   
16  Andersson Beatrice  1989  JÖNKÖPING  AS8889  25 m  26.34   
61  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  26.41   
153  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  26.77   
126  Holmberg Alice  1995  NÄSSJÖ  AK7695  25 m  27.35   
156  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  27.49   
132  Myrlander Annie  1995  NÄSSJÖ  AB5295  25 m  27.54   
168  Johansson Lina  1994  VÄXJÖ SS  AF0694  25 m  27.60   
10  22  Galic Maria  1995  JÖNKÖPING  AD9495  25 m  27.63   
11  157  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  27.74   
12  170  Kvarnemar Elin  1995  VÄXJÖ SS  BA3295  25 m  27.79   
13  176  Tall Emma  1992  VÄXJÖ SS  BN8692  25 m  27.81   
14  171  Lind Sara  1991  VÄXJÖ SS  AR0491  25 m  28.27   
15  91  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  28.33   
16  43  Heiding Isabell  1996  KALMAR SS  AL5496  25 m  28.39   
17  158  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  28.42   
18  112  Rydberg Josefine  1995  NKK  AB0695  25 m  28.57   
19  53  Wranå Linnea  1998  KALMAR SS  AO1898  25 m  28.58   
20  97  Hultberg Johanna  1993  NKK  AN6893  25 m  28.63   
21  45  Lewton Josefin  1997  KALMAR SS  BF0297  25 m  28.68   
22  28  Nordberg Stina Victoria  1996  JÖNKÖPING  BV4296  25 m  28.79   
23  49  Ohlson Klara  1997  KALMAR SS  AV1297  25 m  28.81   
24  62  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  28.82   
25  150  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  28.84   
26  73  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  28.89   
27  77  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  28.94   
28  164  Andersson Madelene  1991  VÄXJÖ SS  BX0891  25 m  28.95   
29  96  Grundmark Anna  1997  NKK  AL2697  25 m  29.05   
30  155  Colvås Lina  1992  VÄRNAMO SS  AK1492  25 m  29.06   
31  136  Prior Antonia  1999  NÄSSJÖ  AB2499  50 m  29.08   
32  180  Johnsson Johanna  1997  ÄLMHULT  AA6297  25 m  29.10   
33  169  Karlsson Jenny  1995  VÄXJÖ SS  AY5495  25 m  29.13   
34  162  Skoglund Johanna  1996  VÄSTERVIK  BC4496  25 m  29.35   
35  163  Wahlberg Josefin  1995  VÄSTERVIK  AW6895  50 m  29.77   
36  44  Hong Issabella  1998  KALMAR SS  AK4698  50 m  29.81   
37  80  Palm Sofie  1996  LASS  AZ5696  25 m  30.03   
38  83  Settland Erika  1996  LASS  AP0296  25 m  30.06   
39  152  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  30.55   
 
Gren 41, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  AE8995  25 m  2:05.58   
78  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  2:10.77   
75  Lindborg Kalle  1994  LASS  AX1994  25 m  2:13.48   
84  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  2:13.59   
165  Dahlberg Martin  1992  VÄXJÖ SS  AS7192  25 m  2:15.17   
128  Johansson Erik  1994  NÄSSJÖ  AF0394  25 m  2:15.46   
134  Myrlander Viktor  1993  NÄSSJÖ  AC2593  25 m  2:17.91   
32  Thorvaldsson Kevin  1995  JÖNKÖPING  AA9595  25 m  2:18.59   
Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  25 m  2:18.76   
10  72  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  2:20.14   
11  109  Renåker Oskar  1996  NKK  AM6196  25 m  2:21.05   
12  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:22.30   
13  10  Petri Tim  1993  EKSJÖ SLS  AC3593  25 m  2:23.16   
14  20  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  25 m  2:23.34   
15  79  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  2:23.44   
16  41  Fröstberg Robin  1996  KALMAR SS  AA7196  25 m  2:28.21   
17  174  Stenow Rickard  1993  VÄXJÖ SS  AV7593  25 m  2:28.64   
18  135  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  2:29.02   
19  69  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  2:35.83   
 
Gren 42, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  4:19.29   
157  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  4:29.95   
22  Galic Maria  1995  JÖNKÖPING  AD9495  25 m  4:30.00   
90  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  4:34.53   
94  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  4:35.05   
71  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  4:42.11   
26  Karlsson Emelia  1997  JÖNKÖPING  AL2497  25 m  4:43.86   
44  Hong Issabella  1998  KALMAR SS  AK4698  25 m  4:49.80   
 
Gren 43, 4X100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Jönköping Herrar 1  JÖNKÖPING    25 m  3:45.24   
87  Lass Herrar Lag 1  LASS    25 m  3:51.00   
179  Växjö SS Herrar  VÄXJÖ SS    25 m  3:52.17   
147  Nässjö Herrar Lag 1  NÄSSJÖ    25 m  4:04.00   
58  Kalmar Sim Herrar Lag 1  KALMAR SS    25 m  4:07.93   
88  Lass Herrar Lag 2  LASS    25 m  4:08.80   
37  Jönköping Herrar 3  JÖNKÖPING    25 m  4:09.60   
36  Jönköping Herrar 2  JÖNKÖPING    25 m  4:10.00   
121  Nkk Herrar  NKK    25 m  4:11.13   
10  Anderstorp Herrar [1997]  1997  ANDERSTORP    25 m  4:14.92   
11  148  Nässjö Herrar Lag 2  NÄSSJÖ    25 m  4:24.00   
12  146  Nässjö Herrar Lag 3  NÄSSJÖ    25 m  4:38.50   
 
Gren 44, 4X100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Jönköping Damer 1  JÖNKÖPING    25 m  4:17.80   
85  Lass Damer Lag 1  LASS    25 m  4:26.20   
177  Växjö SS Damer  VÄXJÖ SS    25 m  4:27.35   
55  Kalmar Sim Damer Lag 1  KALMAR SS    25 m  4:28.05   
160  Värnamo SS Damer  1994  VÄRNAMO SS    25 m  4:34.73   
139  Nässjö Damer Lag 1  NÄSSJÖ    25 m  4:40.50   
56  Kalmar Sim Damer Lag 2  KALMAR SS    25 m  4:41.89   
178  Växjö SS Damer 2  VÄXJÖ SS    25 m  4:42.00   
86  Lass Damer Lag 2  2000  LASS    25 m  4:42.90   
10  140  Nässjö Damer Lag 2  NÄSSJÖ    25 m  5:07.50   
11  141  Nässjö Damer Lag 3  NÄSSJÖ    25 m  5:08.50   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  26 oktober 2012 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  09:16