Deltagarlista Gren 1-12 - Tävlingspass 1 
 
  Tävling  KM 3    Utskriftsdatum  08 september 2016   
  Tävlingsort  Linköping    Utskriftstid  11:13   
  Arrangör  Linköpings ASS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 september 2016         
 
 
Gren 1, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  31.09   
94  Ståhl Moa  1995  LASS  AV4695  25 m  33.26   
40  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  36.06   
41  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  36.26   
106  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  36.60   
97  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  36.70   
29  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  36.93   
33  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  38.74   
47  Ivarsson Emma  2000  LASS  AV9600  25 m  38.78   
10  36  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  39.08   
11  58  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  39.37   
12  43  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  39.74   
13  52  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  40.22   
14  50  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  40.45   
15  90  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  41.00   
16  80  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  41.97   
17  96  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  42.08   
18  64  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  42.38   
19  102  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  43.23   
20  83  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  43.61   
21  88  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  43.86   
22  44  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  44.65   
23  72  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  45.53   
24  66  Lundberg Klara  2004  LASS  BJ8804  50 m  46.26   
25  101  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  50 m  46.68   
26  26  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  50 m  47.35   
27  63  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  47.45   
28  38  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  50 m  47.52   
29  27  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  47.83   
30  49  Jaconelli Tilda  2003  LASS  BL0403  25 m  47.89   
31  45  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  50 m  47.92   
32  23  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  48.58   
33  35  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  49.02   
34  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  50 m  49.81   
35  20  Carlsson Emilia  2005  LASS  AL9805  25 m  49.89   
36  74  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  51.17   
37  105  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  50 m  51.38   
38  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  51.50   
39  103  Wibäck Rebecka  2004  LASS  BN2604  25 m  51.97   
40  57  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  52.96   
41  59  Lagali Isabel  2004  LASS  BJ6804  50 m  53.70   
42  15  Bjurström Clara  2004  LASS  BN6404  50 m  53.80   
43  42  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  50 m  54.47   
44  61  Langemar Hanna  2005  LASS  AO6605  25 m  54.53   
45  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  56.64   
46  19  Brandt Tuva  2004  LASS  BC1604  50 m  56.70   
47  82  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  57.85   
48  79  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  50 m  58.43   
49  48  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  58.53   
50  95  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  1:04.05   
51  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m     
52  16  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m     
53  31  Green Linnea  2004  LASS  BU9204  25 m     
54  89  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m     
55  104  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m     
56  109  Yildiz Enya  2002  LASS  BW8602  25 m     
57  154  Rydder Frida  2005  LASS  BL7205  25 m     
 
Gren 14, 50m Bröstsim Damer M 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
85  Philipsson Anette  1965  LASS  AA3265  25 m  36.70   
37  Gällerdal Högfeldt Helena  1975  LASS  AB6575  25 m  40.06   
 
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  50 m  29.33   
21  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  29.61   
65  Linnér Simon  1999  LASS  AE1999  25 m  30.49   
107  Davidsson Emil  1990  ÄNGELHOLM  AS0190  25 m  32.57   
39  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  32.86   
68  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  34.08   
28  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  34.11   
78  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  50 m  34.95   
32  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  50 m  35.05   
10  77  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  35.41   
11  92  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  50 m  36.44   
12  91  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  37.15   
13  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  37.49   
14  24  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  50 m  37.70   
15  98  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  37.82   
16  75  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  37.86   
17  53  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  38.02   
18  54  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  38.27   
19  10  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  38.42   
20  100  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  50 m  39.11   
21  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  39.47   
22  18  Blom Hannes  2002  LASS  AV6302  50 m  41.57   
23  11  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  50 m  41.61   
24  99  Törnqvist Mattias  1967  LASS  AB1567  25 m  42.93   
25  14  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  50 m  43.02   
26  87  Saleh Dylan  1998  LASS  AM9598  25 m  43.33   
27  30  Gidlöf Filip  2003  LASS  AB9303  25 m  45.13   
28  55  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  50 m  48.25   
29  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  48.37   
30  46  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  49.98   
31  69  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  51.71   
32  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  50 m  51.85   
33  56  Kjellergren Marcus  2004  LASS  AT3104  25 m  52.14   
34  86  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  52.29   
35  22  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  52.40   
36  93  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  52.51   
37  12  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  53.21   
38  62  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  50 m  53.55   
39  73  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  50 m  53.71   
40  70  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  54.02   
41  17  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  50 m  54.21   
42  34  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  54.94   
43  51  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  50 m  56.46   
44  60  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  50 m  1:04.55   
45  67  Lundbohm Nicholaus  1968  LASS  AC2368  25 m     
 
Gren 3, 50m Frisim MC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
120  Colic Daniel  2001  LASS    25 m  38.37   
118  Borgström Emma  2004  LASS    25 m  45.04   
158  Steinholtz Elwira  2004  LASS    25 m  45.75   
161  Wernqvist Melker  2005  LASS    25 m  45.86   
76  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  45.94   
139  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  46.15   
154  Rydder Frida  2005  LASS  BL7205  25 m  47.00   
16  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  47.07   
157  Sjöstrand Astrid  2005  LASS    25 m  47.22   
10  48  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  47.89   
11  34  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  48.31   
12  151  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  49.11   
13  143  Lindström Linnéa  2005  LASS    25 m  49.75   
14  159  Sundstedt Elvira  2005  LASS    25 m  51.02   
15  129  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  51.07   
16  156  Sandberg Elin  2005  LASS    25 m  51.18   
17  126  Hesselstrand Simon  2004  LASS    25 m  52.02   
18  134  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  52.19   
19  119  Carlsson Linnea  2007  LASS    25 m  54.79   
20  110  Alvehus Sigrid  2008  LASS    25 m  54.81   
21  128  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  55.03   
22  113  Bjurström Cedric  2006  LASS    25 m  55.82   
23  114  Björnholm Alice  2008  LASS    25 m  56.82   
24  150  Perez Simón  2007  LASS    25 m  57.12   
25  163  Österberg Albin  2007  LASS    25 m  1:00.61   
26  146  Lundbohm Linnéa  2006  LASS    25 m  1:01.30   
27  124  Gabrielsson Bella  2006  LASS    25 m  1:03.68   
28  137  Klintåker Malte  2009  LASS    25 m  1:05.96   
29  111  Axelsson Elin  2008  LASS    25 m     
30  112  Aziz Kristel  2006  LASS  AR7806  25 m     
31  116  Borén Ebba  2006  LASS    25 m     
32  117  Borg Ellen  2009  LASS    25 m     
33  121  Coutts Axel  2008  LASS    25 m     
34  123  Fröjd Tove  2006  LASS    25 m     
35  127  Hietanen Angelica  2007  LASS    25 m     
36  130  Joelsson Stina  2004  LASS    25 m     
37  131  Johansson Alice  2005  LASS    25 m     
38  132  Järvikari Cassandra  2007  LASS    25 m     
39  136  Kellmann William  2006  LASS    25 m     
40  138  Lagell Adam  2007  LASS    25 m     
41  140  Liis Eerik Emma  2006  LASS    25 m     
42  142  Lindström Jesper  2002  LASS    25 m     
43  144  Ljungberg Junie  2007  LASS    25 m     
44  145  Lundberg Elsa  2007  LASS    25 m     
45  148  Merenius Alwa  2006  LASS    25 m     
46  149  Oscarson Desideria  2005  LASS    25 m     
47  152  Quarle van Ufford Vendela  2006  LASS    25 m     
48  153  Rehnberg Alicia  2006  LASS    25 m     
49  155  Rydder Noah  2007  LASS    25 m     
50  162  Wilhelmsson Klara  2003  LASS    25 m     
 
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  1:02.24   
40  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  1:05.36   
94  Ståhl Moa  1995  LASS  AV4695  25 m  1:08.77   
29  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:09.86   
50  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  1:11.82   
96  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  1:11.97   
89  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  1:12.01   
88  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  1:13.01   
64  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  1:13.84   
10  90  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:15.57   
11  97  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  1:15.93   
12  37  Gällerdal Högfeldt Helena  1975  LASS  AB6575  25 m  1:16.09   
13  33  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  1:16.31   
14  52  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  1:16.45   
15  71  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  1:19.57   
16  106  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  1:20.51   
17  80  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  1:20.74   
18  43  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:21.28   
19  72  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:21.77   
20  102  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  1:22.28   
21  41  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:22.47   
22  58  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  1:23.20   
23  44  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  50 m  1:25.84   
24  36  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:30.18   
25  27  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:31.82   
26  63  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:35.24   
27  26  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:42.68   
28  74  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  1:58.22   
29  83  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  2:15.32   
30  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m     
31  45  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m     
32  49  Jaconelli Tilda  2003  LASS  BL0403  25 m     
33  66  Lundberg Klara  2004  LASS  BJ8804  25 m     
34  82  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m     
35  95  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m     
 
Gren 5, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  50 m  58.19   
77  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  59.02   
28  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  59.81   
21  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  1:00.16   
39  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  1:01.40   
Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  1:01.45   
107  Davidsson Emil  1990  ÄNGELHOLM  AS0190  25 m  1:01.55   
Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  1:04.02   
84  Pettersson Daniel  1991  LASS  AF1191  25 m  1:04.23   
10  65  Linnér Simon  1999  LASS  AE1999  25 m  1:05.38   
11  91  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  1:07.59   
12  53  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  1:09.40   
13  98  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  1:10.30   
14  54  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  1:10.89   
15  75  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  1:11.66   
16  11  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  1:12.54   
17  68  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  1:14.64   
18  100  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:18.63   
19  10  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:18.64   
20  92  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  1:19.45   
21  78  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m  1:21.00   
22  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  1:26.49   
23  24  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:26.68   
24  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  1:44.66   
25  70  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  1:51.01   
26  14  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m     
27  18  Blom Hannes  2002  LASS  AV6302  25 m     
28  30  Gidlöf Filip  2003  LASS  AB9303  25 m     
29  93  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m     
 
Gren 6, 25m Bröstsim MC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
141  Liljeblad Simon  2003  LASS    25 m  24.21   
159  Sundstedt Elvira  2005  LASS    25 m  24.79   
158  Steinholtz Elwira  2004  LASS    25 m  24.80   
162  Wilhelmsson Klara  2003  LASS    25 m  25.33   
113  Bjurström Cedric  2006  LASS    25 m  26.04   
118  Borgström Emma  2004  LASS    25 m  26.33   
124  Gabrielsson Bella  2006  LASS    25 m  27.98   
126  Hesselstrand Simon  2004  LASS    25 m  28.04   
129  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  28.38   
10  156  Sandberg Elin  2005  LASS    25 m  28.40   
11  160  Vennström Felisia  2004  LASS    25 m  28.63   
12  151  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  28.92   
13  114  Björnholm Alice  2008  LASS    25 m  29.03   
14  139  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  29.19   
15  128  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  29.51   
16  145  Lundberg Elsa  2007  LASS    25 m  29.66   
17  146  Lundbohm Linnéa  2006  LASS    25 m  30.13   
18  110  Alvehus Sigrid  2008  LASS    25 m  30.85   
19  119  Carlsson Linnea  2007  LASS    25 m  30.85   
20  134  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  30.96   
21  143  Lindström Linnéa  2005  LASS    25 m  31.08   
22  150  Perez Simón  2007  LASS    25 m  31.41   
23  76  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  32.23   
24  161  Wernqvist Melker  2005  LASS    25 m  32.39   
25  117  Borg Ellen  2009  LASS    25 m  36.79   
26  163  Österberg Albin  2007  LASS    25 m  37.91   
27  132  Järvikari Cassandra  2007  LASS    25 m  48.69   
28  137  Klintåker Malte  2009  LASS    25 m  54.18   
29  111  Axelsson Elin  2008  LASS    25 m     
30  112  Aziz Kristel  2006  LASS  AR7806  25 m     
31  116  Borén Ebba  2006  LASS    25 m     
32  120  Colic Daniel  2001  LASS    25 m     
33  121  Coutts Axel  2008  LASS    25 m     
34  123  Fröjd Tove  2006  LASS    25 m     
35  125  Hellander Sofia  2007  LASS    25 m     
36  127  Hietanen Angelica  2007  LASS    25 m     
37  130  Joelsson Stina  2004  LASS    25 m     
38  131  Johansson Alice  2005  LASS    25 m     
39  133  Kahanek Elsa  2006  LASS    25 m     
40  136  Kellmann William  2006  LASS    25 m     
41  138  Lagell Adam  2007  LASS    25 m     
42  140  Liis Eerik Emma  2006  LASS    25 m     
43  142  Lindström Jesper  2002  LASS    25 m     
44  147  Lundin Anré Cornelis  2007  LASS    25 m     
45  148  Merenius Alwa  2006  LASS    25 m     
46  149  Oscarson Desideria  2005  LASS    25 m     
47  152  Quarle van Ufford Vendela  2006  LASS    25 m     
48  153  Rehnberg Alicia  2006  LASS    25 m     
49  155  Rydder Noah  2007  LASS    25 m     
50  157  Sjöstrand Astrid  2005  LASS    25 m     
 
Gren 7, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  55.72   
94  Ståhl Moa  1995  LASS  AV4695  25 m  56.46   
40  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  57.18   
71  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  50 m  59.14   
33  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  1:02.17   
88  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  1:02.26   
89  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  1:02.58   
29  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:02.63   
96  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  1:03.55   
10  80  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  1:03.79   
11  64  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  50 m  1:03.91   
12  72  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:04.34   
13  97  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  1:04.76   
14  90  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:06.12   
15  47  Ivarsson Emma  2000  LASS  AV9600  25 m  1:06.55   
16  41  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:06.84   
17  50  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  1:07.12   
18  102  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  1:07.18   
19  52  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  1:08.30   
20  58  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  1:09.11   
21  106  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  1:09.55   
22  36  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:10.23   
23  43  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:11.34   
24  27  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:13.80   
25  49  Jaconelli Tilda  2003  LASS  BL0403  25 m  1:14.91   
26  26  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:15.16   
27  83  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  1:16.12   
28  44  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:16.14   
29  63  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:17.93   
30  45  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  50 m  1:18.03   
31  66  Lundberg Klara  2004  LASS  BJ8804  50 m  1:19.61   
32  23  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  50 m  1:20.58   
33  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  1:21.40   
34  74  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  1:21.56   
35  20  Carlsson Emilia  2005  LASS  AL9805  50 m  1:25.21   
36  35  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  50 m  1:25.43   
37  57  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  1:26.47   
38  105  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  1:26.86   
39  38  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  1:27.89   
40  103  Wibäck Rebecka  2004  LASS  BN2604  25 m  1:30.49   
41  42  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  50 m  1:31.55   
42  101  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  50 m  1:33.30   
43  19  Brandt Tuva  2004  LASS  BC1604  25 m  1:33.77   
44  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  50 m  1:34.52   
45  95  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  50 m  1:35.77   
46  61  Langemar Hanna  2005  LASS  AO6605  25 m  1:37.33   
47  15  Bjurström Clara  2004  LASS  BN6404  50 m  1:37.50   
48  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  1:39.75   
49  31  Green Linnea  2004  LASS  BU9204  50 m  1:41.92   
50  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  50 m  1:45.97   
51  48  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  50 m  1:47.70   
52  13  Aziz Kristel  2005  LASS  BC4405  25 m  1:48.25   
53  82  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  1:49.62   
54  76  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  50 m  1:49.80   
55  79  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  50 m  1:56.37   
56  59  Lagali Isabel  2004  LASS  BJ6804  50 m  2:01.83   
57  16  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m     
58  104  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m     
59  109  Yildiz Enya  2002  LASS  BW8602  25 m     
60  154  Rydder Frida  2005  LASS  BL7205  25 m     
 
Gren 8, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m  49.32   
77  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  52.06   
28  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  52.76   
Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  53.49   
21  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  54.86   
Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  56.17   
39  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  56.69   
32  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  56.93   
98  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  58.89   
10  75  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  58.91   
11  65  Linnér Simon  1999  LASS  AE1999  25 m  59.00   
12  53  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  59.28   
13  91  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  1:00.80   
14  68  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  1:01.12   
15  78  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m  1:02.06   
16  11  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  50 m  1:02.27   
17  108  Orö Anton  1995  LASS    25 m  1:02.50   
18  24  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:06.98   
19  54  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  1:07.61   
20  92  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  1:07.71   
21  100  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:07.93   
22  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  1:08.33   
23  10  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:08.92   
24  99  Törnqvist Mattias  1967  LASS  AB1567  50 m  1:10.20   
25  14  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  50 m  1:10.71   
26  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  1:10.83   
27  87  Saleh Dylan  1998  LASS  AM9598  25 m  1:11.09   
28  93  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  1:12.81   
29  18  Blom Hannes  2002  LASS  AV6302  25 m  1:13.14   
30  30  Gidlöf Filip  2003  LASS  AB9303  25 m  1:15.81   
31  70  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  1:17.31   
32  69  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  50 m  1:20.09   
33  46  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  50 m  1:23.66   
34  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  25 m  1:26.78   
35  55  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  1:27.93   
36  62  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  1:31.59   
37  56  Kjellergren Marcus  2004  LASS  AT3104  25 m  1:31.76   
38  12  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  1:33.04   
39  22  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  50 m  1:33.92   
40  17  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  50 m  1:34.65   
41  60  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  50 m  1:40.87   
42  73  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  50 m  1:41.32   
43  86  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  50 m  1:43.73   
44  51  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  1:47.47   
45  34  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  50 m  1:50.36   
46  67  Lundbohm Nicholaus  1968  LASS  AC2368  25 m     
 
Gren 9, 25m Ryggsim MC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
158  Steinholtz Elwira  2004  LASS    25 m  23.95   
156  Sandberg Elin  2005  LASS    25 m  24.16   
118  Borgström Emma  2004  LASS    25 m  24.23   
139  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  24.55   
113  Bjurström Cedric  2006  LASS    25 m  24.64   
154  Rydder Frida  2005  LASS  BL7205  25 m  24.73   
16  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  24.98   
48  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  25.06   
122  Bjuhr Fogelström Torkel  2005  LASS    25 m  25.42   
10  76  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  25.46   
11  119  Carlsson Linnea  2007  LASS    25 m  26.15   
12  128  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  26.40   
13  157  Sjöstrand Astrid  2005  LASS    25 m  26.51   
14  162  Wilhelmsson Klara  2003  LASS    25 m  26.52   
15  143  Lindström Linnéa  2005  LASS    25 m  26.98   
16  150  Perez Simón  2007  LASS    25 m  27.01   
17  161  Wernqvist Melker  2005  LASS    25 m  27.03   
18  151  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  27.21   
19  160  Vennström Felisia  2004  LASS    25 m  27.59   
20  134  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  27.71   
21  34  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  27.79   
22  110  Alvehus Sigrid  2008  LASS    25 m  27.96   
23  126  Hesselstrand Simon  2004  LASS    25 m  28.29   
24  129  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  28.92   
25  137  Klintåker Malte  2009  LASS    25 m  30.29   
26  155  Rydder Noah  2007  LASS    25 m  30.29   
27  117  Borg Ellen  2009  LASS    25 m  30.83   
28  124  Gabrielsson Bella  2006  LASS    25 m  30.89   
29  163  Österberg Albin  2007  LASS    25 m  30.90   
30  114  Björnholm Alice  2008  LASS    25 m  31.56   
31  145  Lundberg Elsa  2007  LASS    25 m  31.81   
32  132  Järvikari Cassandra  2007  LASS    25 m  39.75   
33  111  Axelsson Elin  2008  LASS    25 m     
34  112  Aziz Kristel  2006  LASS  AR7806  25 m     
35  115  Blomberg Tyra  2005  LASS    25 m     
36  121  Coutts Axel  2008  LASS    25 m     
37  127  Hietanen Angelica  2007  LASS    25 m     
38  131  Johansson Alice  2005  LASS    25 m     
39  133  Kahanek Elsa  2006  LASS    25 m     
40  136  Kellmann William  2006  LASS    25 m     
41  138  Lagell Adam  2007  LASS    25 m     
42  140  Liis Eerik Emma  2006  LASS    25 m     
43  141  Liljeblad Simon  2003  LASS    25 m     
44  142  Lindström Jesper  2002  LASS    25 m     
45  146  Lundbohm Linnéa  2006  LASS    25 m     
46  147  Lundin Anré Cornelis  2007  LASS    25 m     
47  153  Rehnberg Alicia  2006  LASS    25 m     
48  159  Sundstedt Elvira  2005  LASS    25 m     
 
Gren 10, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  4:54.45   
40  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  5:15.11   
94  Ståhl Moa  1995  LASS  AV4695  25 m  5:18.76   
50  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  5:19.33   
96  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  5:20.31   
29  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  5:38.69   
106  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  5:42.83   
97  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  5:45.72   
41  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  5:50.72   
10  80  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  5:52.06   
11  52  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  5:55.08   
12  33  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  6:02.23   
13  64  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  6:12.66   
14  88  Savén Matilda  2000  LASS  BI0400  25 m  6:17.02   
15  90  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  50 m  6:17.87   
16  58  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  6:33.01   
17  43  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  6:44.71   
18  89  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  6:54.79   
19  36  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m     
20  72  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m     
21  102  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m     
 
Gren 11, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  4:41.12   
21  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  4:48.19   
77  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  4:50.00   
Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  4:53.26   
28  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  5:14.29   
Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  5:21.33   
98  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  5:22.11   
39  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  5:26.59   
91  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  5:42.98   
10  75  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  5:52.55   
11  53  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  5:53.58   
12  100  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  6:00.81   
13  65  Linnér Simon  1999  LASS  AE1999  50 m  6:06.96   
14  11  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  6:07.72   
15  78  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m  6:09.80   
16  54  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  50 m  6:13.77   
17  92  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  6:21.07   
18  10  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  6:42.42   
19  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m     
20  14  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m     
21  24  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m     
22  68  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m     
 
Gren 12, 75m Medley MC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  1:26.34   
48  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  1:30.26   
135  Kellgren Nathanael  2005  LASS    25 m  1:31.60   
151  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  1:31.79   
139  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  1:32.30   
150  Perez Simón  2007  LASS    25 m  1:37.54   
134  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  1:38.33   
143  Lindström Linnéa  2005  LASS    25 m  1:40.26   
129  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  1:41.06   
10  161  Wernqvist Melker  2005  LASS    25 m  1:41.89   
11  119  Carlsson Linnea  2007  LASS    25 m  1:43.02   
12  16  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m     
13  76  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m     
14  110  Alvehus Sigrid  2008  LASS    25 m     
15  112  Aziz Kristel  2006  LASS  AR7806  25 m     
16  113  Bjurström Cedric  2006  LASS    25 m     
17  117  Borg Ellen  2009  LASS    25 m     
18  118  Borgström Emma  2004  LASS    25 m     
19  121  Coutts Axel  2008  LASS    25 m     
20  126  Hesselstrand Simon  2004  LASS    25 m     
21  127  Hietanen Angelica  2007  LASS    25 m     
22  128  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m     
23  137  Klintåker Malte  2009  LASS    25 m     
24  138  Lagell Adam  2007  LASS    25 m     
25  142  Lindström Jesper  2002  LASS    25 m     
26  146  Lundbohm Linnéa  2006  LASS    25 m     
27  153  Rehnberg Alicia  2006  LASS    25 m     
28  154  Rydder Frida  2005  LASS  BL7205  25 m     
29  156  Sandberg Elin  2005  LASS    25 m     
30  157  Sjöstrand Astrid  2005  LASS    25 m     
31  158  Steinholtz Elwira  2004  LASS    25 m     
32  159  Sundstedt Elvira  2005  LASS    25 m     
33  163  Österberg Albin  2007  LASS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  08 september 2016 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  11:13