Deltagarlista Gren 1-14 
 
  Tävling  Sprint KM    Utskriftsdatum  14 december 2012   
  Tävlingsort  Linköping    Utskriftstid  09:43   
  Arrangör  Linköpings ASS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  15 december 2012         
 
 
Gren 1, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m  11.68   
81  Pettersson Daniel  1991  LASS  AF1191  25 m  13.79   
30  Gudjonsson Karl-Fredrik  1993  LASS  AK4393  25 m  14.56   
89  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  15.02   
79  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  15.12   
24  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  17.30   
74  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  17.46   
75  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  18.00   
43  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  18.05   
10  48  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  19.32   
11  17  Ekström Konrad  1998  LASS  AF7398  25 m  19.47   
12  103  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  20.70   
13  72  Nikolic Toni  1999  LASS  AB5199  25 m  20.93   
14  29  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  21.64   
15  36  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  22.93   
16  105  Wallin Erik  2003  LASS    25 m  23.52   
17  23  Friberg Carl  2000  LASS  AF8900  25 m  24.98   
18  11  Axelsson Elias  2002  LASS    25 m  26.95   
19  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  28.76   
20  58  Lindqvist Wilhelm  2000  LASS  AH6300  25 m  33.09   
21  Addenbrooke Freke  2001  LASS    25 m     
22  Almén Olle  2003  LASS    25 m     
23  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m     
24  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m     
25  10  Axelsson David  2004  LASS    25 m     
26  12  Aziz Kristian  2003  LASS    25 m     
27  14  Barkehed William  2003  LASS    25 m     
28  21  Forslund Oskar  1995  LASS  AT8195  25 m     
29  49  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m     
30  63  Lundqvist Nicola  2002  LASS    25 m     
31  64  Luttropp Fredrik  2002  LASS    25 m     
32  73  Nilsson Sebastian  2002  LASS    25 m     
33  86  Saleh Dylan  1998  LASS  AM9598  25 m     
34  93  Spetz Filip  2002  LASS    25 m     
35  94  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m     
36  95  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m     
37  108  Wiklundh Max  2001  LASS    25 m     
38  114  Lindborg Kalle  1994  LASS    25 m     
39  129  Norberg Teo  2002  LASS    25 m     
40  130  Villegas Christian  2003  LASS    25 m     
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Oscarson Vendela  1993  LASS  AG6893  25 m  15.12   
25  Gannholm-Johansson Tove  1994  LASS  BB1694  25 m  15.95   
19  Eriksson Josefin  1992  LASS  AD6692  25 m  16.04   
18  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  16.91   
Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  17.31   
50  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  17.35   
68  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  17.43   
98  Suchomel Linn  2003  LASS  AD2203  25 m  18.06   
26  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  18.34   
10  15  Bergdahl Vendela  2000  LASS  AS3800  25 m  18.69   
11  Almén Alice  2001  LASS  BD8201  25 m  19.00   
12  53  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m  19.00   
13  27  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  19.08   
14  37  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  19.20   
15  16  Bjerlöw Ia  2002  LASS  AA7602  25 m  19.22   
16  84  Rönnbäck Erika  1998  LASS  AF9498  25 m  19.44   
17  109  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  19.53   
18  66  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  19.64   
19  102  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  19.96   
20  31  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  20.81   
21  28  Grynning Johanna  2002  LASS  AI2202  25 m  21.07   
22  101  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  21.09   
23  Andersson Beatrice  1998  LASS  AL0898  25 m  21.12   
24  22  Fransson Alma  1999  LASS  AN1299  25 m  21.28   
25  77  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  21.28   
26  44  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  21.29   
27  47  Karlsson Vera  2003  LASS    25 m  21.42   
28  41  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  21.70   
29  46  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  23.13   
30  40  Holmertz Tuva  2001  LASS  AU0601  25 m  23.67   
31  104  Ulltjärn Bianca  2002  LASS  AC7802  25 m  25.02   
32  71  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  25.68   
33  42  Ivarsson Emma  2000  LASS  AV9600  25 m  26.02   
34  38  Holmertz Maja  2005  LASS  AA4205  25 m  27.76   
35  51  Kuchinskaya Darja  2003  LASS    25 m  27.78   
36  34  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  28.26   
37  91  Smedbäck Thilde  2004  LASS    25 m  31.60   
38  52  Källsand Hedvig  2004  LASS  AA7604  25 m  33.15   
39  59  Lindström Annika  2005  LASS    25 m  44.94   
40  Adolfsson Ella  2002  LASS    25 m     
41  13  Barkehed Felicia  2002  LASS    25 m     
42  20  Feili Diana  2002  LASS    25 m     
43  32  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m     
44  33  Gustafsson Jennifer  1999  LASS  BA6699  25 m     
45  39  Holmertz Moa  2002  LASS  AJ3202  25 m     
46  45  Karlsson Elsa  2001  LASS  BA9401  25 m     
47  55  Lind Elsa  2000  LASS  BA3400  25 m     
48  57  Lindqvist Alwa  2003  LASS  AD1203  25 m     
49  62  Linné Hilda  2000  LASS    25 m     
50  65  Luttropp Sara  2002  LASS    25 m     
51  69  Malm Olivia  2000  LASS  AQ9600  25 m     
52  70  Midfors Emelie  2001  LASS    25 m     
53  85  Saleh Diana  1997  LASS  AT4697  25 m     
54  87  Sarkohi Ayda  2000  LASS  BF0800  25 m     
55  88  Savén Matilda  2000  LASS    25 m     
56  90  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m     
57  92  Sparf Rebecca  2003  LASS    25 m     
58  96  Stalin Ida  2000  LASS  BF3800  25 m     
59  99  Sundberg Alva  2000  LASS  AQ5600  25 m     
60  106  Westergren Elisabeth  1991  LASS  CH7891  25 m     
61  107  Wiklundh Klara  1998  LASS  BC9898  25 m     
 
Gren 3, 25m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Philipsson Anette  1965  LASS  AA3265  25 m  14.20   
83  Piehl Emma  1987  LASS  AV6887  25 m  15.25   
35  Hammarberg Therese  1977  LASS  AA0477  25 m  18.73   
100  Svensson Thomas  1958  LASS  AA6158  25 m  23.87   
54  Larsson Dan  1961  LASS  AA1361  25 m     
60  Lindström Erik  1978  LASS  AB7778  25 m     
61  Lindström Sarah  1977  LASS    25 m     
67  Magnusson Hans-Peter  1964  LASS  AA4964  25 m     
80  Pettersson Anna  1974  LASS  AA6474  25 m     
10  112  Axelsson Mattias  1972  LASS    25 m     
11  115  Persson Magnus  1989  LASS    25 m     
12  116  Lindahl David  1982  LASS    25 m     
13  117  Svensson David  1987  LASS    25 m     
14  118  Carlén Fredrik  1981  LASS    25 m     
15  119  Ljung Fredrik  1975  LASS    25 m     
16  120  Gällerdahl Helena  1975  LASS    25 m     
17  121  Stiller Pelle  1979  LASS    25 m     
 
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m  12.75   
81  Pettersson Daniel  1991  LASS  AF1191  25 m  16.31   
30  Gudjonsson Karl-Fredrik  1993  LASS  AK4393  25 m  16.87   
79  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  17.21   
89  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  17.46   
24  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  17.71   
74  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  18.40   
43  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  19.20   
75  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  19.47   
10  72  Nikolic Toni  1999  LASS  AB5199  25 m  20.48   
11  48  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  21.14   
12  105  Wallin Erik  2003  LASS    25 m  21.25   
13  17  Ekström Konrad  1998  LASS  AF7398  25 m  21.47   
14  29  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  21.56   
15  36  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  21.97   
16  103  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  22.47   
17  73  Nilsson Sebastian  2002  LASS    25 m  23.01   
18  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  23.16   
19  14  Barkehed William  2003  LASS    25 m  23.19   
20  95  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  23.60   
21  58  Lindqvist Wilhelm  2000  LASS  AH6300  25 m  23.75   
22  63  Lundqvist Nicola  2002  LASS    25 m  23.81   
23  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  24.48   
24  12  Aziz Kristian  2003  LASS    25 m  24.66   
25  64  Luttropp Fredrik  2002  LASS    25 m  25.16   
26  23  Friberg Carl  2000  LASS  AF8900  25 m  25.18   
27  Almén Olle  2003  LASS    25 m  25.33   
28  49  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  25.77   
29  93  Spetz Filip  2002  LASS    25 m  26.37   
30  10  Axelsson David  2004  LASS    25 m  26.50   
31  86  Saleh Dylan  1998  LASS  AM9598  25 m  26.89   
32  Addenbrooke Freke  2001  LASS    25 m     
33  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m     
34  11  Axelsson Elias  2002  LASS    25 m     
35  21  Forslund Oskar  1995  LASS  AT8195  25 m     
36  94  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m     
37  108  Wiklundh Max  2001  LASS    25 m     
38  114  Lindborg Kalle  1994  LASS    25 m     
39  129  Norberg Teo  2002  LASS    25 m     
40  130  Villegas Christian  2003  LASS    25 m     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Oscarson Vendela  1993  LASS  AG6893  25 m  16.13   
Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  17.30   
25  Gannholm-Johansson Tove  1994  LASS  BB1694  25 m  17.92   
19  Eriksson Josefin  1992  LASS  AD6692  25 m  18.53   
50  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  18.86   
109  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  18.94   
68  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  19.30   
18  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  19.56   
47  Karlsson Vera  2003  LASS    25 m  19.70   
10  98  Suchomel Linn  2003  LASS  AD2203  25 m  19.73   
11  16  Bjerlöw Ia  2002  LASS  AA7602  25 m  19.90   
12  66  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  19.94   
13  Andersson Beatrice  1998  LASS  AL0898  25 m  20.20   
14  41  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  20.20   
15  53  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m  20.31   
16  37  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  20.47   
17  26  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  20.78   
18  13  Barkehed Felicia  2002  LASS    25 m  21.13   
19  84  Rönnbäck Erika  1998  LASS  AF9498  25 m  21.21   
20  27  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  21.25   
21  44  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  21.25   
22  31  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  21.84   
23  102  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  21.89   
24  101  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  21.99   
25  92  Sparf Rebecca  2003  LASS    25 m  22.17   
26  77  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  22.41   
27  51  Kuchinskaya Darja  2003  LASS    25 m  22.50   
28  46  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  23.07   
29  45  Karlsson Elsa  2001  LASS  BA9401  25 m  23.12   
30  28  Grynning Johanna  2002  LASS  AI2202  25 m  23.23   
31  22  Fransson Alma  1999  LASS  AN1299  25 m  23.35   
32  91  Smedbäck Thilde  2004  LASS    25 m  23.48   
33  15  Bergdahl Vendela  2000  LASS  AS3800  25 m  23.87   
34  39  Holmertz Moa  2002  LASS  AJ3202  25 m  23.94   
35  71  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  24.59   
36  52  Källsand Hedvig  2004  LASS  AA7604  25 m  25.14   
37  65  Luttropp Sara  2002  LASS    25 m  25.22   
38  34  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  25.24   
39  99  Sundberg Alva  2000  LASS  AQ5600  25 m  25.53   
40  38  Holmertz Maja  2005  LASS  AA4205  25 m  25.57   
41  42  Ivarsson Emma  2000  LASS  AV9600  25 m  25.70   
42  Adolfsson Ella  2002  LASS    25 m  25.89   
43  104  Ulltjärn Bianca  2002  LASS  AC7802  25 m  26.44   
44  20  Feili Diana  2002  LASS    25 m  27.93   
45  59  Lindström Annika  2005  LASS    25 m  35.13   
46  Almén Alice  2001  LASS  BD8201  25 m     
47  32  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m     
48  33  Gustafsson Jennifer  1999  LASS  BA6699  25 m     
49  40  Holmertz Tuva  2001  LASS  AU0601  25 m     
50  55  Lind Elsa  2000  LASS  BA3400  25 m     
51  57  Lindqvist Alwa  2003  LASS  AD1203  25 m     
52  62  Linné Hilda  2000  LASS    25 m     
53  69  Malm Olivia  2000  LASS  AQ9600  25 m     
54  70  Midfors Emelie  2001  LASS    25 m     
55  85  Saleh Diana  1997  LASS  AT4697  25 m     
56  87  Sarkohi Ayda  2000  LASS  BF0800  25 m     
57  88  Savén Matilda  2000  LASS    25 m     
58  90  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m     
59  96  Stalin Ida  2000  LASS  BF3800  25 m     
60  106  Westergren Elisabeth  1991  LASS  CH7891  25 m     
61  107  Wiklundh Klara  1998  LASS  BC9898  25 m     
 
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Philipsson Anette  1965  LASS  AA3265  25 m  15.83   
83  Piehl Emma  1987  LASS  AV6887  25 m  17.00   
35  Hammarberg Therese  1977  LASS  AA0477  25 m  19.99   
100  Svensson Thomas  1958  LASS  AA6158  25 m  22.32   
54  Larsson Dan  1961  LASS  AA1361  25 m     
60  Lindström Erik  1978  LASS  AB7778  25 m     
61  Lindström Sarah  1977  LASS    25 m     
67  Magnusson Hans-Peter  1964  LASS  AA4964  25 m     
80  Pettersson Anna  1974  LASS  AA6474  25 m     
10  112  Axelsson Mattias  1972  LASS    25 m     
11  115  Persson Magnus  1989  LASS    25 m     
12  116  Lindahl David  1982  LASS    25 m     
13  117  Svensson David  1987  LASS    25 m     
14  118  Carlén Fredrik  1981  LASS    25 m     
15  119  Ljung Fredrik  1975  LASS    25 m     
16  120  Gällerdahl Helena  1975  LASS    25 m     
17  121  Stiller Pelle  1979  LASS    25 m     
 
Gren 7, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Gudjonsson Karl-Fredrik  1993  LASS  AK4393  25 m  15.68   
81  Pettersson Daniel  1991  LASS  AF1191  25 m  17.97   
89  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  18.14   
79  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  18.33   
74  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  20.04   
24  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  20.83   
75  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  21.41   
43  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  21.44   
105  Wallin Erik  2003  LASS    25 m  23.27   
10  73  Nilsson Sebastian  2002  LASS    25 m  23.43   
11  72  Nikolic Toni  1999  LASS  AB5199  25 m  23.69   
12  48  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  23.91   
13  21  Forslund Oskar  1995  LASS  AT8195  25 m  24.14   
14  17  Ekström Konrad  1998  LASS  AF7398  25 m  24.40   
15  95  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  25.12   
16  14  Barkehed William  2003  LASS    25 m  25.25   
17  23  Friberg Carl  2000  LASS  AF8900  25 m  25.29   
18  10  Axelsson David  2004  LASS    25 m  25.43   
19  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  25.48   
20  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  26.03   
21  36  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  26.29   
22  103  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  27.04   
23  29  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  27.15   
24  12  Aziz Kristian  2003  LASS    25 m  28.44   
25  63  Lundqvist Nicola  2002  LASS    25 m  28.83   
26  49  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  29.35   
27  58  Lindqvist Wilhelm  2000  LASS  AH6300  25 m  30.35   
28  86  Saleh Dylan  1998  LASS  AM9598  25 m  31.54   
29  Addenbrooke Freke  2001  LASS    25 m     
30  Almén Olle  2003  LASS    25 m     
31  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m     
32  11  Axelsson Elias  2002  LASS    25 m     
33  64  Luttropp Fredrik  2002  LASS    25 m     
34  78  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m     
35  93  Spetz Filip  2002  LASS    25 m     
36  94  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m     
37  108  Wiklundh Max  2001  LASS    25 m     
38  114  Lindborg Kalle  1994  LASS    25 m     
39  129  Norberg Teo  2002  LASS    25 m     
40  130  Villegas Christian  2003  LASS    25 m     
 
Gren 8, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Oscarson Vendela  1993  LASS  AG6893  25 m  17.27   
68  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  18.39   
Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  19.02   
19  Eriksson Josefin  1992  LASS  AD6692  25 m  19.21   
25  Gannholm-Johansson Tove  1994  LASS  BB1694  25 m  19.50   
41  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  21.12   
27  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  21.35   
109  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  21.66   
18  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  21.68   
10  98  Suchomel Linn  2003  LASS  AD2203  25 m  21.78   
11  26  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  22.16   
12  44  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  22.52   
13  50  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  22.66   
14  37  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  22.88   
15  66  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  22.96   
16  84  Rönnbäck Erika  1998  LASS  AF9498  25 m  23.08   
17  13  Barkehed Felicia  2002  LASS    25 m  23.42   
18  16  Bjerlöw Ia  2002  LASS  AA7602  25 m  23.46   
19  42  Ivarsson Emma  2000  LASS  AV9600  25 m  23.55   
20  102  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  23.69   
21  45  Karlsson Elsa  2001  LASS  BA9401  25 m  24.02   
22  31  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  24.22   
23  22  Fransson Alma  1999  LASS  AN1299  25 m  24.26   
24  46  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  24.56   
25  Andersson Beatrice  1998  LASS  AL0898  25 m  24.93   
26  52  Källsand Hedvig  2004  LASS  AA7604  25 m  25.03   
27  77  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  25.05   
28  34  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  25.42   
29  101  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  25.71   
30  47  Karlsson Vera  2003  LASS    25 m  26.03   
31  40  Holmertz Tuva  2001  LASS  AU0601  25 m  26.37   
32  92  Sparf Rebecca  2003  LASS    25 m  26.40   
33  15  Bergdahl Vendela  2000  LASS  AS3800  25 m  26.47   
34  28  Grynning Johanna  2002  LASS  AI2202  25 m  26.49   
35  39  Holmertz Moa  2002  LASS  AJ3202  25 m  26.49   
36  Adolfsson Ella  2002  LASS    25 m  26.95   
37  91  Smedbäck Thilde  2004  LASS    25 m  27.60   
38  104  Ulltjärn Bianca  2002  LASS  AC7802  25 m  27.74   
39  57  Lindqvist Alwa  2003  LASS  AD1203  25 m  28.52   
40  71  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  29.49   
41  38  Holmertz Maja  2005  LASS  AA4205  25 m  30.40   
42  59  Lindström Annika  2005  LASS    25 m  46.11   
43  85  Saleh Diana  1997  LASS  AT4697  25 m  4:32.07   
44  Almén Alice  2001  LASS  BD8201  25 m     
45  20  Feili Diana  2002  LASS    25 m     
46  32  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m     
47  33  Gustafsson Jennifer  1999  LASS  BA6699  25 m     
48  51  Kuchinskaya Darja  2003  LASS    25 m     
49  53  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m     
50  55  Lind Elsa  2000  LASS  BA3400  25 m     
51  62  Linné Hilda  2000  LASS    25 m     
52  65  Luttropp Sara  2002  LASS    25 m     
53  69  Malm Olivia  2000  LASS  AQ9600  25 m     
54  70  Midfors Emelie  2001  LASS    25 m     
55  87  Sarkohi Ayda  2000  LASS  BF0800  25 m     
56  88  Savén Matilda  2000  LASS    25 m     
57  90  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m     
58  96  Stalin Ida  2000  LASS  BF3800  25 m     
59  99  Sundberg Alva  2000  LASS  AQ5600  25 m     
60  106  Westergren Elisabeth  1991  LASS  CH7891  25 m     
61  107  Wiklundh Klara  1998  LASS  BC9898  25 m     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Philipsson Anette  1965  LASS  AA3265  25 m  17.20   
83  Piehl Emma  1987  LASS  AV6887  25 m  17.87   
100  Svensson Thomas  1958  LASS  AA6158  25 m  20.65   
35  Hammarberg Therese  1977  LASS  AA0477  25 m  23.07   
54  Larsson Dan  1961  LASS  AA1361  25 m     
60  Lindström Erik  1978  LASS  AB7778  25 m     
61  Lindström Sarah  1977  LASS    25 m     
67  Magnusson Hans-Peter  1964  LASS  AA4964  25 m     
80  Pettersson Anna  1974  LASS  AA6474  25 m     
10  112  Axelsson Mattias  1972  LASS    25 m     
11  115  Persson Magnus  1989  LASS    25 m     
12  116  Lindahl David  1982  LASS    25 m     
13  117  Svensson David  1987  LASS    25 m     
14  118  Carlén Fredrik  1981  LASS    25 m     
15  119  Ljung Fredrik  1975  LASS    25 m     
16  120  Gällerdahl Helena  1975  LASS    25 m     
17  121  Stiller Pelle  1979  LASS    25 m     
 
Gren 10, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  25 m  11.43   
81  Pettersson Daniel  1991  LASS  AF1191  25 m  13.19   
30  Gudjonsson Karl-Fredrik  1993  LASS  AK4393  25 m  13.47   
89  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  25 m  13.75   
79  Petersson Kevin  1994  LASS  AE6594  25 m  14.04   
24  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  14.72   
75  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  15.63   
74  Norlander Carl  1997  LASS  AH5397  25 m  15.91   
43  Johnsson Oskar  1996  LASS  AL9996  25 m  16.26   
10  73  Nilsson Sebastian  2002  LASS    25 m  17.24   
11  105  Wallin Erik  2003  LASS    25 m  17.84   
12  48  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  17.88   
13  17  Ekström Konrad  1998  LASS  AF7398  25 m  18.11   
14  72  Nikolic Toni  1999  LASS  AB5199  25 m  18.15   
15  103  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  18.76   
16  36  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  19.02   
17  29  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  19.10   
18  95  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  19.47   
19  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  19.79   
20  63  Lundqvist Nicola  2002  LASS    25 m  20.10   
21  23  Friberg Carl  2000  LASS  AF8900  25 m  20.43   
22  14  Barkehed William  2003  LASS    25 m  20.69   
23  58  Lindqvist Wilhelm  2000  LASS  AH6300  25 m  20.89   
24  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  21.14   
25  Almén Olle  2003  LASS    25 m  21.49   
26  10  Axelsson David  2004  LASS    25 m  22.06   
27  12  Aziz Kristian  2003  LASS    25 m  22.19   
28  86  Saleh Dylan  1998  LASS  AM9598  25 m  23.40   
29  49  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  23.45   
30  Addenbrooke Freke  2001  LASS    25 m     
31  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m     
32  11  Axelsson Elias  2002  LASS    25 m     
33  21  Forslund Oskar  1995  LASS  AT8195  25 m     
34  64  Luttropp Fredrik  2002  LASS    25 m     
35  93  Spetz Filip  2002  LASS    25 m     
36  94  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m     
37  108  Wiklundh Max  2001  LASS    25 m     
38  114  Lindborg Kalle  1994  LASS    25 m     
39  129  Norberg Teo  2002  LASS    25 m     
40  130  Villegas Christian  2003  LASS    25 m     
 
Gren 11, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Oscarson Vendela  1993  LASS  AG6893  25 m  13.85   
25  Gannholm-Johansson Tove  1994  LASS  BB1694  25 m  14.34   
19  Eriksson Josefin  1992  LASS  AD6692  25 m  14.90   
68  Magnusson Linnea  1996  LASS  AG6296  25 m  14.93   
Andersson Madelene  1995  LASS  BH3495  25 m  15.01   
50  Kindstrand Daniela  1997  LASS  AK2297  25 m  15.84   
18  Elm Elin  1998  LASS  AG5498  25 m  16.21   
98  Suchomel Linn  2003  LASS  AD2203  25 m  16.26   
66  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  16.46   
10  26  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  16.62   
11  27  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  16.76   
12  16  Bjerlöw Ia  2002  LASS  AA7602  25 m  17.11   
13  109  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  17.53   
14  Andersson Beatrice  1998  LASS  AL0898  25 m  17.69   
15  31  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  17.77   
16  84  Rönnbäck Erika  1998  LASS  AF9498  25 m  17.85   
17  41  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  17.93   
18  44  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  17.95   
19  102  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  18.13   
20  37  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  18.24   
21  47  Karlsson Vera  2003  LASS    25 m  18.61   
22  77  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  18.61   
23  28  Grynning Johanna  2002  LASS  AI2202  25 m  18.83   
24  101  Thörnros Alice  2001  LASS  AT8601  25 m  19.03   
25  46  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  19.62   
26  22  Fransson Alma  1999  LASS  AN1299  25 m  19.74   
27  91  Smedbäck Thilde  2004  LASS    25 m  19.86   
28  13  Barkehed Felicia  2002  LASS    25 m  20.05   
29  51  Kuchinskaya Darja  2003  LASS    25 m  20.36   
30  15  Bergdahl Vendela  2000  LASS  AS3800  25 m  20.86   
31  34  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  21.43   
32  71  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  21.98   
33  42  Ivarsson Emma  2000  LASS  AV9600  25 m  22.13   
34  104  Ulltjärn Bianca  2002  LASS  AC7802  25 m  22.37   
35  39  Holmertz Moa  2002  LASS  AJ3202  25 m  22.40   
36  92  Sparf Rebecca  2003  LASS    25 m  22.49   
37  38  Holmertz Maja  2005  LASS  AA4205  25 m  22.90   
38  52  Källsand Hedvig  2004  LASS  AA7604  25 m  23.02   
39  40  Holmertz Tuva  2001  LASS  AU0601  25 m  23.31   
40  20  Feili Diana  2002  LASS    25 m  23.40   
41  Adolfsson Ella  2002  LASS    25 m  23.61   
42  45  Karlsson Elsa  2001  LASS  BA9401  25 m  23.65   
43  57  Lindqvist Alwa  2003  LASS  AD1203  25 m  26.59   
44  59  Lindström Annika  2005  LASS    25 m  27.14   
45  85  Saleh Diana  1997  LASS  AT4697  25 m  30.41   
46  Almén Alice  2001  LASS  BD8201  25 m     
47  32  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m     
48  33  Gustafsson Jennifer  1999  LASS  BA6699  25 m     
49  53  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m     
50  55  Lind Elsa  2000  LASS  BA3400  25 m     
51  62  Linné Hilda  2000  LASS    25 m     
52  65  Luttropp Sara  2002  LASS    25 m     
53  69  Malm Olivia  2000  LASS  AQ9600  25 m     
54  70  Midfors Emelie  2001  LASS    25 m     
55  87  Sarkohi Ayda  2000  LASS  BF0800  25 m     
56  88  Savén Matilda  2000  LASS    25 m     
57  90  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m     
58  96  Stalin Ida  2000  LASS  BF3800  25 m     
59  99  Sundberg Alva  2000  LASS  AQ5600  25 m     
60  106  Westergren Elisabeth  1991  LASS  CH7891  25 m     
61  107  Wiklundh Klara  1998  LASS  BC9898  25 m     
 
Gren 12, 25m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Philipsson Anette  1965  LASS  AA3265  25 m  13.17   
83  Piehl Emma  1987  LASS  AV6887  25 m  14.20   
35  Hammarberg Therese  1977  LASS  AA0477  25 m  15.53   
100  Svensson Thomas  1958  LASS  AA6158  25 m  16.37   
54  Larsson Dan  1961  LASS  AA1361  25 m     
60  Lindström Erik  1978  LASS  AB7778  25 m     
61  Lindström Sarah  1977  LASS    25 m     
67  Magnusson Hans-Peter  1964  LASS  AA4964  25 m     
80  Pettersson Anna  1974  LASS  AA6474  25 m     
10  112  Axelsson Mattias  1972  LASS    25 m     
11  115  Persson Magnus  1989  LASS    25 m     
12  116  Lindahl David  1982  LASS    25 m     
13  117  Svensson David  1987  LASS    25 m     
14  118  Carlén Fredrik  1981  LASS    25 m     
15  119  Ljung Fredrik  1975  LASS    25 m     
16  120  Gällerdahl Helena  1975  LASS    25 m     
17  121  Stiller Pelle  1979  LASS    25 m     
 
Gren 14, 3x50 Familjesim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
111  Fam Axelsson  LASS    25 m     
113  Fam Holmertz  LASS    25 m     
122  Fam Andersson  LASS    25 m     
123  Fam Pettersson/lindqvist  LASS    25 m     
124  Fam Karlsson  LASS    25 m     
125  Fam Piehl  LASS    25 m     
126  Fam Bjerlöw  LASS    25 m     
127  Fam Grynning  LASS    25 m     
128  Fam Wallin  LASS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  14 december 2012 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  09:43