Deltagarlista Gren 1-15 
 
  Tävling  KM 1    Utskriftsdatum  15 februari 2019   
  Tävlingsort  Linköping    Utskriftstid  10:47   
  Arrangör  LASS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  16 februari 2019         
 
 
Gren 1, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
98  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  2:23.69   
95  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  2:24.74   
76  Heina Christin  1996  LASS  BA0296  25 m  2:28.66   
93  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  2:28.70   
118  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  2:30.58   
81  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  2:31.77   
92  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  2:34.88   
115  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  2:34.89   
108  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  2:35.69   
10  105  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  2:36.83   
11  109  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  2:37.40   
12  96  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  2:37.55   
13  101  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  2:40.04   
14  87  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  2:43.05   
15  119  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  2:44.91   
16  121  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  2:45.09   
17  137  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  2:48.25   
18  117  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  2:49.69   
19  146  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  2:50.19   
20  143  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  2:50.74   
21  123  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  2:51.33   
22  131  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  2:53.88   
23  110  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  2:54.78   
24  112  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  2:55.02   
25  159  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  2:57.03   
26  136  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  2:57.51   
27  113  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  2:58.30   
28  134  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  2:59.18   
29  144  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  3:03.01   
30  145  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  3:03.96   
31  125  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  3:05.57   
32  124  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  3:06.13   
33  127  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  3:07.06   
34  153  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m  3:10.15   
35  157  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  3:14.01   
36  139  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  3:20.05   
37  141  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  3:29.62   
38  142  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  50 m  3:32.66   
39  140  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  3:35.93   
40  50  Olehag-Fornander Moa  2005  LASS    25 m     
41  138  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m     
42  149  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m     
43  150  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  25 m     
44  152  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m     
45  155  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m     
46  156  Johansson Alice  2005  LASS  BM7605  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
78  Falk Martin  1999  LASS  AC1199  25 m  2:03.95   
75  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  2:05.68   
82  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  2:11.32   
84  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  2:13.31   
174  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  2:14.06   
80  Åström Alfred  1997  LASS  AP0197  25 m  2:16.76   
97  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  2:16.89   
74  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  2:17.83   
111  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  2:21.04   
10  83  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  50 m  2:21.97   
11  85  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  2:24.20   
12  100  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  2:26.92   
13  129  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  2:27.01   
14  102  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  2:32.23   
15  122  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  2:34.57   
16  107  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  2:36.73   
17  77  Ekström Konrad  1998  LASS  AF7398  25 m  2:37.36   
18  103  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  2:41.02   
19  99  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  2:42.05   
20  132  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  2:44.51   
21  147  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  2:46.09   
22  135  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  2:52.97   
23  162  Hassani Arsham  2007  LASS  AQ8507  25 m  2:58.55   
24  133  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  3:00.37   
25  158  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  3:08.88   
26  154  Coutts Axel  2008  LASS  AC3308  25 m  3:09.24   
27  126  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  3:13.42   
28  148  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  3:19.64   
29  130  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  3:22.12   
30  114  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  3:30.83   
31  116  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  3:40.18   
32  120  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  25 m  3:47.53   
33  151  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  25 m     
34  160  Greczynski Kacper  2006  LASS  AU1306  25 m     
35  163  Hassani Kian  2003  LASS  BR0303  25 m     
 
Gren 3, 50m Frisim MC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Rosenström Emma  2005  LASS    25 m  38.56   
27  Johnander Cornelia  2005  LASS    25 m  40.84   
67  Viborg Viktor  2007  LASS    25 m  42.86   
32  Karlsson Gustav  2008  LASS    25 m  43.35   
16  Eskilsson Oskar  2008  LASS    25 m  44.29   
54  Rosén Bianca  2007  LASS    25 m  45.02   
58  Saleh Darin  2007  LASS    25 m  46.03   
49  Nygren Majken  2010  LASS    25 m  46.55   
63  Svärm Elliot  2007  LASS    25 m  47.37   
10  60  Starck Julia  2010  LASS    25 m  47.47   
11  Domazetovic Anastasija  2007  LASS    25 m  48.50   
12  47  Månsson Märta  2006  LASS    25 m  49.50   
13  23  Holm Theo  2008  LASS    25 m  49.54   
14  46  Moberg Ludvig  2008  LASS    25 m  49.68   
15  38  Lejonbacke Lucas  2006  LASS    25 m  49.87   
16  34  Kindvall Lucas  2008  LASS    25 m  50.03   
17  59  Sixtensson Linnea  2009  LASS    25 m  50.47   
18  Brostedt Theodor  2009  LASS    25 m  50.57   
19  48  Nordenhem Ida  2007  LASS    25 m  50.74   
20  25  Högfors Simon  2008  LASS    25 m  51.06   
21  33  Karlsson Sara  2010  LASS    25 m  51.48   
22  69  Wilhelmsson Elsa  2008  LASS    25 m  52.30   
23  71  Wärnberg Elna  2007  LASS    25 m  53.97   
24  55  Rosén Gustav  2010  LASS    25 m  54.36   
25  65  Tiwari Sreyansh  2005  LASS    25 m  54.58   
26  72  Zachrisson Linus  2007  LASS    25 m  55.79   
27  22  Holm Alva  2007  LASS    25 m  56.76   
28  20  Helstad Vera  2008  LASS    25 m  1:00.45   
29  57  Saleh Dania  2009  LASS    25 m  1:00.62   
30  10  Domazetovic Stefan  2005  LASS    25 m  1:01.69   
31  11  Egelnor Adam  2009  LASS    25 m     
32  17  Falebrandt Ida  2009  LASS    25 m     
33  26  Isoz Rebecca  2008  LASS    25 m     
34  30  Karlberg Agnes  2009  LASS    25 m     
35  39  Lektér Saga  2011  LASS    25 m     
36  41  Lönnroth Alice  2009  LASS    25 m     
37  44  Mamyanidis Alexandros  2004  LASS    25 m     
38  61  Starkenberg Signe  2009  LASS    25 m     
39  62  Stjernqvist Alvin  2010  LASS    25 m     
40  66  Veiström Tuva  2008  LASS    25 m     
41  68  Wihlborg Freja  2010  LASS    25 m     
42  70  Villebeck Hugo  2008  LASS    25 m     
43  166  Lundin Anré Cornelis  2007  LASS    25 m     
44  172  Abdul Karim Nazalin  2006  LASS    25 m     
45  173  Andersson Filippa  2006  LASS    25 m     
 
Gren 4, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Heina Christin  1996  LASS  BA0296  25 m  26.11   
168  Philipsson Anette  1965  LASS  AA3265  25 m  27.20   
96  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  27.43   
81  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  28.52   
115  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  50 m  28.60   
95  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  28.78   
98  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  29.09   
105  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  29.17   
93  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  29.99   
10  91  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  30.02   
11  118  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  50 m  30.09   
12  119  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  50 m  30.34   
13  109  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  30.80   
14  143  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  30.94   
15  159  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  30.95   
16  101  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  31.12   
17  108  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  31.15   
18  121  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  31.39   
19  146  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  31.60   
20  136  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  31.85   
21  87  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  31.99   
22  123  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  31.99   
23  117  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  32.01   
24  125  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  50 m  32.30   
25  137  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  32.34   
26  112  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  32.58   
27  110  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  32.79   
28  153  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m  32.86   
29  134  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  33.12   
30  113  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  50 m  33.24   
31  124  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  33.96   
32  145  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  34.03   
33  156  Johansson Alice  2005  LASS  BM7605  25 m  34.39   
34  140  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  50 m  34.40   
35  138  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  34.51   
36  131  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  34.66   
37  141  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  36.40   
38  149  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  36.45   
39  144  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  36.53   
40  127  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  36.77   
41  157  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  37.12   
42  152  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m  37.42   
43  155  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  37.52   
44  142  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  38.01   
45  128  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  50 m  39.70   
46  139  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  39.78   
47  29  Johansson Jöngren Nellie  2009  LASS  AD5609  25 m  40.81   
48  45  Mattsson Elin  2004  LASS    25 m  42.49   
49  52  Rineholm Thea  2009  LASS  AE5409  25 m  44.19   
50  150  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  25 m  44.73   
51  21  Hietanen Amanda  2009  LASS  AE9609  25 m  45.11   
52  50  Olehag-Fornander Moa  2005  LASS    25 m  46.53   
53  37  Lagerman Saga  2009  LASS  AA7810  25 m  47.56   
54  Borg Ellen  2009  LASS    25 m  47.97   
55  19  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m  48.37   
56  24  Holmberg Alice  2007  LASS    25 m  51.97   
57  Almén Ellen  2007  LASS  BF8607  25 m     
58  Comstedt Lovisa  2009  LASS  AI2609  25 m     
59  31  Karlberg Ebba  2002  LASS    25 m     
60  43  Magnusson Catharina  1966  LASS  AA1666  25 m     
61  51  Philipsson Anette  1965  LASS  AA3265  25 m     
62  64  Taléus Ester  2007  LASS  BG5207  25 m     
63  73  Quarles van Ufford Saga  2008  LASS    25 m     
64  164  Halak Elma  2007  LASS  BL1607  25 m     
65  165  Karlberg Julia  2007  LASS  BL1807  25 m     
 
Gren 5, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  23.42   
74  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  23.73   
174  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  23.95   
83  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  24.25   
82  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  24.27   
78  Falk Martin  1999  LASS  AC1199  25 m  24.82   
80  Åström Alfred  1997  LASS  AP0197  25 m  25.26   
85  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  26.09   
163  Hassani Kian  2003  LASS  BR0303  25 m  26.27   
10  84  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  26.29   
11  100  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  27.06   
12  111  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  27.44   
13  77  Ekström Konrad  1998  LASS  AF7398  25 m  27.79   
14  97  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  27.81   
15  99  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  27.95   
16  107  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  28.49   
17  129  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  28.58   
18  102  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  50 m  29.50   
19  169  Comstedt Ulf  1976  LASS  AB0576  25 m  30.34   
20  122  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  30.50   
21  94  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  30.56   
22  103  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  30.72   
23  132  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  31.38   
24  133  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  31.97   
25  135  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  50 m  32.21   
26  154  Coutts Axel  2008  LASS  AC3308  25 m  33.03   
27  162  Hassani Arsham  2007  LASS  AQ8507  25 m  33.36   
28  126  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  33.45   
29  147  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  50 m  33.53   
30  Colic Daniel  2001  LASS    25 m  35.40   
31  148  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  35.63   
32  160  Greczynski Kacper  2006  LASS  AU1306  25 m  35.76   
33  114  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  36.44   
34  151  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  25 m  36.51   
35  120  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  25 m  36.63   
36  158  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  36.78   
37  130  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  36.86   
38  116  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  50 m  38.14   
39  53  Rineholm Timon  2009  LASS  AC1109  25 m  41.19   
40  161  Sillén Viggo  2007  LASS  AQ8307  25 m  42.14   
41  13  Eldh Elliot  2008  LASS  AG4308  25 m  42.30   
42  Berntsson Elis  2009  LASS  AE5109  25 m  42.36   
43  42  Lööke Alfons  2007  LASS  AP0107  25 m  42.43   
44  Axelsson Victor  2006  LASS    25 m  43.22   
45  40  Lilllskogen Ture  2009  LASS  AE3309  25 m  43.59   
46  18  Hansson Lukas  2006  LASS    25 m  45.15   
47  Comstedt Ulf  1976  LASS  AB0576  25 m     
48  35  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m     
49  36  Lagell Adam  2007  LASS  AJ6307  25 m     
 
Gren 6, 25m Bröstsim MC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
24  Holmberg Alice  2007  LASS    25 m  24.27   
36  Lagell Adam  2007  LASS  AJ6307  25 m  24.55   
47  Månsson Märta  2006  LASS    25 m  25.05   
54  Rosén Bianca  2007  LASS    25 m  25.10   
15  Emtfors Tilda  2007  LASS    25 m  25.26   
23  Holm Theo  2008  LASS    25 m  25.43   
49  Nygren Majken  2010  LASS    25 m  25.46   
27  Johnander Cornelia  2005  LASS    25 m  25.94   
48  Nordenhem Ida  2007  LASS    25 m  26.15   
10  46  Moberg Ludvig  2008  LASS    25 m  26.79   
11  10  Domazetovic Stefan  2005  LASS    25 m  27.05   
12  71  Wärnberg Elna  2007  LASS    25 m  27.16   
13  67  Viborg Viktor  2007  LASS    25 m  27.54   
14  26  Isoz Rebecca  2008  LASS    25 m  27.58   
15  63  Svärm Elliot  2007  LASS    25 m  27.97   
16  32  Karlsson Gustav  2008  LASS    25 m  27.99   
17  20  Helstad Vera  2008  LASS    25 m  28.26   
18  22  Holm Alva  2007  LASS    25 m  28.61   
19  Brostedt Theodor  2009  LASS    25 m  28.63   
20  70  Villebeck Hugo  2008  LASS    25 m  28.70   
21  16  Eskilsson Oskar  2008  LASS    25 m  28.79   
22  33  Karlsson Sara  2010  LASS    25 m  29.01   
23  42  Lööke Alfons  2007  LASS  AP0107  25 m  29.82   
24  38  Lejonbacke Lucas  2006  LASS    25 m  29.85   
25  60  Starck Julia  2010  LASS    25 m  30.29   
26  34  Kindvall Lucas  2008  LASS    25 m  30.31   
27  55  Rosén Gustav  2010  LASS    25 m  30.70   
28  59  Sixtensson Linnea  2009  LASS    25 m  31.00   
29  69  Wilhelmsson Elsa  2008  LASS    25 m  31.37   
30  72  Zachrisson Linus  2007  LASS    25 m  32.09   
31  58  Saleh Darin  2007  LASS    25 m  32.36   
32  65  Tiwari Sreyansh  2005  LASS    25 m  32.43   
33  57  Saleh Dania  2009  LASS    25 m  33.92   
34  28  Järvikari Cassandra  2007  LASS    25 m  40.06   
35  11  Egelnor Adam  2009  LASS    25 m     
36  12  Eldh Carl  2010  LASS    25 m     
37  17  Falebrandt Ida  2009  LASS    25 m     
38  25  Högfors Simon  2008  LASS    25 m     
39  30  Karlberg Agnes  2009  LASS    25 m     
40  39  Lektér Saga  2011  LASS    25 m     
41  41  Lönnroth Alice  2009  LASS    25 m     
42  44  Mamyanidis Alexandros  2004  LASS    25 m     
43  61  Starkenberg Signe  2009  LASS    25 m     
44  62  Stjernqvist Alvin  2010  LASS    25 m     
45  68  Wihlborg Freja  2010  LASS    25 m     
46  172  Abdul Karim Nazalin  2006  LASS    25 m     
47  173  Andersson Filippa  2006  LASS    25 m     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:14.25   
108  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:14.62   
81  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:15.66   
95  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  1:17.26   
101  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  1:18.57   
76  Heina Christin  1996  LASS  BA0296  25 m  1:19.76   
87  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  50 m  1:21.01   
118  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:21.40   
105  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:22.19   
10  96  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  1:22.47   
11  98  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:23.87   
12  131  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  1:24.10   
13  121  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  1:25.60   
14  110  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  1:25.77   
15  115  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  1:25.88   
16  137  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  1:27.41   
17  146  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  1:27.58   
18  134  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  1:28.16   
19  117  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  1:29.11   
20  123  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:30.57   
21  109  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:31.05   
22  143  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  1:32.76   
23  112  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  1:33.09   
24  127  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  1:34.27   
25  159  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  1:35.00   
26  113  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  1:35.10   
27  156  Johansson Alice  2005  LASS  BM7605  25 m  1:36.81   
28  125  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  1:37.23   
29  138  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  1:37.49   
30  136  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  1:37.51   
31  149  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  1:37.74   
32  144  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  1:38.29   
33  139  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  1:38.42   
34  140  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  1:42.51   
35  124  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  1:43.65   
36  157  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  1:43.65   
37  141  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  1:44.24   
38  145  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  1:45.12   
39  142  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  1:46.94   
40  155  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  1:50.28   
41  152  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m  1:50.76   
42  150  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  25 m  2:02.74   
43  Almén Ellen  2007  LASS  BF8607  25 m     
44  Borg Ellen  2009  LASS    25 m     
45  Comstedt Lovisa  2009  LASS  AI2609  25 m     
46  19  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m     
47  21  Hietanen Amanda  2009  LASS  AE9609  25 m     
48  29  Johansson Jöngren Nellie  2009  LASS  AD5609  25 m     
49  31  Karlberg Ebba  2002  LASS    25 m     
50  37  Lagerman Saga  2009  LASS  AA7810  25 m     
51  43  Magnusson Catharina  1966  LASS  AA1666  25 m     
52  50  Olehag-Fornander Moa  2005  LASS    25 m     
53  52  Rineholm Thea  2009  LASS  AE5409  25 m     
54  64  Taléus Ester  2007  LASS  BG5207  25 m     
55  73  Quarles van Ufford Saga  2008  LASS    25 m     
56  164  Halak Elma  2007  LASS  BL1607  25 m     
57  165  Karlberg Julia  2007  LASS  BL1807  25 m     
58  167  Rosenström Emma  2005  LASS    25 m     
 
Gren 8, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  1:00.86   
174  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  1:02.05   
78  Falk Martin  1999  LASS  AC1199  25 m  1:09.71   
97  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  1:10.19   
83  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  1:10.50   
74  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  1:10.77   
84  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  1:11.06   
111  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:11.58   
80  Åström Alfred  1997  LASS  AP0197  25 m  1:12.90   
10  100  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:14.46   
11  75  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  1:16.80   
12  94  Kilander Anton  1999  LASS  AS9399  25 m  1:17.88   
13  102  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:18.24   
14  77  Ekström Konrad  1998  LASS  AF7398  25 m  1:18.73   
15  122  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  1:19.52   
16  85  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  1:20.53   
17  103  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  1:22.52   
18  147  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  1:25.60   
19  129  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  1:28.15   
20  107  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  50 m  1:28.60   
21  158  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  1:32.51   
22  99  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  1:34.09   
23  162  Hassani Arsham  2007  LASS  AQ8507  25 m  1:35.06   
24  135  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  1:37.11   
25  126  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  50 m  1:41.11   
26  130  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  1:41.29   
27  160  Greczynski Kacper  2006  LASS  AU1306  25 m  1:42.59   
28  154  Coutts Axel  2008  LASS  AC3308  25 m  1:42.61   
29  148  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  1:44.19   
30  132  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  50 m  1:44.88   
31  151  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  50 m  1:46.74   
32  133  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  1:50.58   
33  120  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  25 m  1:51.53   
34  116  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  50 m  1:53.93   
35  114  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  1:59.62   
36  161  Sillén Viggo  2007  LASS  AQ8307  25 m  2:11.32   
37  Axelsson Victor  2006  LASS    25 m     
38  Berntsson Elis  2009  LASS  AE5109  25 m     
39  13  Eldh Elliot  2008  LASS  AG4308  25 m     
40  18  Hansson Lukas  2006  LASS    25 m     
41  35  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m     
42  40  Lilllskogen Ture  2009  LASS  AE3309  25 m     
43  53  Rineholm Timon  2009  LASS  AC1109  25 m     
44  163  Hassani Kian  2003  LASS  BR0303  25 m     
 
Gren 9, 25m Ryggsim MC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Månsson Märta  2006  LASS    25 m  22.05   
24  Holmberg Alice  2007  LASS    25 m  22.09   
27  Johnander Cornelia  2005  LASS    25 m  22.47   
20  Helstad Vera  2008  LASS    25 m  22.83   
54  Rosén Bianca  2007  LASS    25 m  23.33   
16  Eskilsson Oskar  2008  LASS    25 m  24.12   
21  Hietanen Amanda  2009  LASS  AE9609  25 m  24.34   
58  Saleh Darin  2007  LASS    25 m  24.47   
23  Holm Theo  2008  LASS    25 m  24.58   
10  Domazetovic Anastasija  2007  LASS    25 m  25.09   
11  46  Moberg Ludvig  2008  LASS    25 m  25.30   
12  33  Karlsson Sara  2010  LASS    25 m  25.42   
13  72  Zachrisson Linus  2007  LASS    25 m  25.44   
14  37  Lagerman Saga  2009  LASS  AA7810  25 m  25.76   
15  22  Holm Alva  2007  LASS    25 m  25.78   
16  60  Starck Julia  2010  LASS    25 m  26.00   
17  52  Rineholm Thea  2009  LASS  AE5409  25 m  26.11   
18  49  Nygren Majken  2010  LASS    25 m  26.25   
19  Brostedt Theodor  2009  LASS    25 m  26.47   
20  59  Sixtensson Linnea  2009  LASS    25 m  27.53   
21  26  Isoz Rebecca  2008  LASS    25 m  27.54   
22  34  Kindvall Lucas  2008  LASS    25 m  27.71   
23  15  Emtfors Tilda  2007  LASS    25 m  28.22   
24  55  Rosén Gustav  2010  LASS    25 m  28.27   
25  10  Domazetovic Stefan  2005  LASS    25 m  28.83   
26  57  Saleh Dania  2009  LASS    25 m  29.38   
27  38  Lejonbacke Lucas  2006  LASS    25 m  31.13   
28  63  Svärm Elliot  2007  LASS    25 m  31.27   
29  28  Järvikari Cassandra  2007  LASS    25 m  37.15   
30  11  Egelnor Adam  2009  LASS    25 m     
31  17  Falebrandt Ida  2009  LASS    25 m     
32  30  Karlberg Agnes  2009  LASS    25 m     
33  32  Karlsson Gustav  2008  LASS    25 m     
34  39  Lektér Saga  2011  LASS    25 m     
35  41  Lönnroth Alice  2009  LASS    25 m     
36  44  Mamyanidis Alexandros  2004  LASS    25 m     
37  62  Stjernqvist Alvin  2010  LASS    25 m     
38  67  Viborg Viktor  2007  LASS    25 m     
39  68  Wihlborg Freja  2010  LASS    25 m     
40  70  Villebeck Hugo  2008  LASS    25 m     
41  172  Abdul Karim Nazalin  2006  LASS    25 m     
42  173  Andersson Filippa  2006  LASS    25 m     
 
Gren 10, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  2:18.27   
98  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  2:21.33   
92  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  2:30.77   
96  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  2:32.86   
118  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  2:32.94   
105  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  2:34.14   
93  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  2:35.41   
81  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  2:38.42   
91  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  2:43.42   
10  115  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  2:45.33   
11  137  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  2:46.93   
12  113  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  2:48.98   
13  112  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  2:50.21   
14  109  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  2:52.99   
15  87  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  2:54.30   
16  108  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  2:54.88   
17  101  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  50 m  2:57.51   
18  136  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  2:58.35   
19  159  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  3:01.16   
20  146  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  3:01.55   
21  143  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  3:03.54   
22  117  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  3:03.69   
23  124  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  3:03.80   
24  127  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  3:03.92   
25  144  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  3:06.81   
26  119  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  3:10.04   
27  123  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  3:10.41   
28  138  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  3:10.87   
29  153  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m  3:12.61   
30  149  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  3:13.96   
31  125  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  3:18.33   
32  140  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  3:19.03   
33  121  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  3:20.63   
34  145  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  3:22.13   
35  157  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  3:25.76   
36  142  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  3:26.02   
37  141  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  3:27.36   
38  156  Johansson Alice  2005  LASS  BM7605  50 m  3:36.34   
39  139  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  50 m  3:49.53   
40  128  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  50 m  4:10.02   
41  Almén Ellen  2007  LASS  BF8607  25 m     
42  Borg Ellen  2009  LASS    25 m     
43  Comstedt Lovisa  2009  LASS  AI2609  25 m     
44  19  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m     
45  29  Johansson Jöngren Nellie  2009  LASS  AD5609  25 m     
46  45  Mattsson Elin  2004  LASS    25 m     
47  50  Olehag-Fornander Moa  2005  LASS    25 m     
48  64  Taléus Ester  2007  LASS  BG5207  25 m     
49  73  Quarles van Ufford Saga  2008  LASS    25 m     
50  110  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m     
51  150  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  25 m     
52  152  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m     
53  155  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m     
54  164  Halak Elma  2007  LASS  BL1607  25 m     
55  165  Karlberg Julia  2007  LASS  BL1807  25 m     
 
Gren 11, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  2:01.23   
78  Falk Martin  1999  LASS  AC1199  25 m  2:01.87   
74  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  2:10.28   
84  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  2:15.15   
80  Åström Alfred  1997  LASS  AP0197  25 m  2:16.68   
85  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  2:18.43   
129  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  2:18.43   
174  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  2:22.02   
107  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  2:22.44   
10  82  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  2:23.30   
11  100  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  2:25.89   
12  83  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  50 m  2:26.35   
13  103  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  2:38.45   
14  122  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  2:38.95   
15  111  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  2:40.64   
16  97  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  2:49.34   
17  162  Hassani Arsham  2007  LASS  AQ8507  25 m  2:55.38   
18  147  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  2:56.20   
19  132  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  2:58.57   
20  133  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  50 m  2:59.99   
21  102  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  3:08.77   
22  135  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  3:11.38   
23  148  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  3:20.60   
24  154  Coutts Axel  2008  LASS  AC3308  25 m  3:29.81   
25  130  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  3:30.37   
26  114  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  3:37.81   
27  126  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  3:51.31   
28  116  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  3:51.97   
29  120  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  25 m  4:07.18   
30  Berntsson Elis  2009  LASS  AE5109  25 m     
31  13  Eldh Elliot  2008  LASS  AG4308  25 m     
32  35  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m     
33  36  Lagell Adam  2007  LASS  AJ6307  25 m     
34  40  Lilllskogen Ture  2009  LASS  AE3309  25 m     
35  42  Lööke Alfons  2007  LASS  AP0107  25 m     
36  53  Rineholm Timon  2009  LASS  AC1109  25 m     
37  151  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  25 m     
38  158  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m     
39  160  Greczynski Kacper  2006  LASS  AU1306  25 m     
40  161  Sillén Viggo  2007  LASS  AQ8307  25 m     
41  163  Hassani Kian  2003  LASS  BR0303  25 m     
 
Gren 12, 75m Medley MC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Rosén Bianca  2007  LASS    25 m  1:27.16   
16  Eskilsson Oskar  2008  LASS    25 m  1:32.33   
Brostedt Theodor  2009  LASS    25 m  1:33.87   
Domazetovic Anastasija  2007  LASS    25 m  1:39.52   
72  Zachrisson Linus  2007  LASS    25 m  1:41.51   
10  Domazetovic Stefan  2005  LASS    25 m  1:42.50   
22  Holm Alva  2007  LASS    25 m  1:52.56   
11  Egelnor Adam  2009  LASS    25 m     
26  Isoz Rebecca  2008  LASS    25 m     
10  27  Johnander Cornelia  2005  LASS    25 m     
11  44  Mamyanidis Alexandros  2004  LASS    25 m     
12  55  Rosén Gustav  2010  LASS    25 m     
13  57  Saleh Dania  2009  LASS    25 m     
14  58  Saleh Darin  2007  LASS    25 m     
15  59  Sixtensson Linnea  2009  LASS    25 m     
16  66  Veiström Tuva  2008  LASS    25 m     
 
Gren 13, 50m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
170  Magnusson Catharina  1966  LASS  AA1666  25 m     
171  Eldh Zarah  1980  LASS  AB6280  25 m     
 
Gren 14, 100m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
169  Comstedt Ulf  1976  LASS  AB0576  25 m     
 
Gren 15, 100m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
169  Comstedt Ulf  1976  LASS  AB0576  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  15 februari 2019 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  10:47